<

Майстеркласи, ігри, бейбі-йога: як підтримують дітей-переселенців у Нововолинську

13:40 | 2.08.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
186
/ Коментарі відсутні

У Нововолинську реалізовують проєкт «Простір дружній для дітей та молоді». На базі Нововолинського дитячо-юнацького центру створенні хаби, де проводять різноманітні заходи, направлені на психосоціальну підтримку дітей і сімей, які постраждали від війни в Україні.

Команда фасилітаторів та психологів, які пройшли спеціальне навчання, від травня почали проводити творчі майстеркласи, психологічні ігри, мінітренінги й лекції, фізичні заняття, бейбі-йога, танці, спортивне ушу, повідомляють на сайті міської ради.

Усі заняття направлені на те, щоб, попри війну, діти відчували себе спокійно та у безпеці, щоб вчилися долати стресові ситуації, розвивати емоційний інтелект.

Зараз «Простір дружній для дітей та молоді» працює у форматі літнього табору. Сформовано 7 груп. Заняття відвідують внутрішньо переміщені та нововолинські діти від 3 до 16 років. Разом із творчими заняттями, внутрішньо переміщені діти адаптуються та соціалізуються у громаді.

Крім того, щотижня психологи проводять зустрічі з батьками, надають їм поради щодо спілкування з дітьми, підтримки дітей у час війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Жовтня, Четвер
5 Жовтня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі