<
Для Нововолинської громади придбають новий шкільний автобус

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:47 | 26.03.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
20
/ Коментарі відсутні

На умовах співфінансування державного бюджету та місцевих бюджетів для навчальних закладів Волині планують придбати шкільні автобуси. З Нововолинської міської територіальної громади уже виділили 570 тисяч гривень для придбання автобусів.

Про це стало відомо під час засідання комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 25-го березня, – йдеться на сайті Волинської облради.

Як зазначив директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Ігор Никитюк, до обласного бюджету з державного бюджету грудні 2020 року виділили додатково 18 млн 376 тис. грн освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

Крім того, станом на 1 січня 2021 року на рахунках обласного бюджету утворилися залишки освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 454 тис. грн на придбання шкільних автобусів.

«Придбання шкільних автобусів здійснюється шляхом централізованої закупівлі на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. З метою забезпечення такого співфінансування, з місцевих бюджетів області обласному бюджету виділені інші субвенції у загальній сумі 1 млн 480 тис. грн, в тому числі – з бюджету Рожищенської міської територіальної громади в сумі 610 тис. грн, з Нововолинської міської територіальної громади в сумі 570 тис. грн, з Затурцівської сільської територіальної громади в сумі 300 тис. грн», – повідомив Ігор Никитюк.

Загалом надійшли документи від 27 громад на придбання 31 шкільного автобуса. За словами заступника начальника управління освіти Волинської ОДА Тетяни Соломіної, є певні умови для закладів, куди громади вважають за потрібне придбати автобус.

«Претендувати можуть, найперше, опорні заклади або ті заклади, які доєднують філії і їм треба реорганізувати свою мережу, а також ті, ступінь яких був понижений або буде понижений і яким треба організувати довезення дітей. В придбанні автобусів, пріоритет надається тим закладам, яким потрібно довозити учнів з особливими освітніми потребами», – підкреслила Тетяна Соломіна.

Загалом автопарк шкільних автобусів складає 233 одиниці. До слова, минулого року придбали 15 шкільних автобусів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі