<

Митника і залізничника з Ковельщини судитимуть за сприяння в незаконному переправленні військовозобов’язаного чоловіка через кордон

08:07 | 4.05.2022 / Новини / , , /
Перегляди
434
/ Коментарі відсутні

Сцдитимуть інспектора одного з відділів митного поста «Ягодин» та працівника відокремленого підрозділу «Ковельська дистанція колії» Львівської залізниці керівництва за незаконне переправлення особи через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

За даними слідства, 5-го березня року вони допомагали військовозобов’язаному чоловіку перетнути державний кордон України поїздом «Київ – Варшава» так, щоб він уникнув процедури прикордонного контролю, повідомляє прокуратура Волині.

Пасажира, у якого були відсутні документи, що дають право  чоловікам віком від 18 до 60 років перетинати державний кордон України в період воєнного стану, а в паспорті не було відмітки про перетин державного кордону, згодом виявили військовослужбовці Державної прикордонної служби.

Таким чином виїхати у Польщу йому не вдалося. Митник же і залізничник невдовзі постануть перед судом.

Зазначають, що санкцією ч 2 ст. 332 КК України за керівництво незаконним переправленням особи через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, передбачено покарання у видіпозбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Липня, Неділя
2 Липня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі