ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 25 вересня 2017, 16:29

Лісівники з дітлахами виготовили та розвішали годівнички для пернатих

18:27 | 11.01.2017 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!
0

Щороку взимку лісівники виготовляють та розвішують годівнички для пернатих. У цьому їм допомагають дітлахи.

Про це повідомили у прес-службі Волинського облуправління лісового та мисливського господарства.

Особливо активно до такої роботи долучаються учні шкільних лісництв. Уже традиційними на Волині стали акції «Годівничка» та «З гостинцями до звірів». Такі заходи не лише допомагають птахам та звірам пережити холодну зиму, а й залишають у душах дітей приємний спогад та відчуття відповідальності.

Дбали про таке і цього року. Лісівники та діти разом виготовили сотні годівничок.

Проте виготовити годівничку – половина справи. Адже необхідно щоденно стежити, щоб там було чисто та вдосталь їжі. І в цьому лісівникам найбільше допомагають діти, які про перші потреби птахів та звірів узимку дізнавалися під час численних виховних годин, уроків, зустрічей із лісівниками.

Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, птахи залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, можуть загинути. Тому лісівники закликають не лінуватися і підгодовувати пернатих зимувальників, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими. І навіть якщо нема змоги виготовити годівничку, можна просто сипати насіння чи крихти хліба на сніг – частину птахів навіть таким чином можна врятувати від голоду.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"