<

2:0 – «Волинь» програла «Металісту» на виїзді

09:40 | 22.09.2019 / Новини / /
3

21 вересня луцька «Волинь», пропустивши на початку другого тайму та наприкінці матчу, поступилася в гостях харківському «Металісту» – 2:0.

Матч 10 туру відбувся у суботу на стадіоні ОСК «Металіст» у Харкові, – інформують Волинські Новини.

Нагадаємо, що в попередньому турі «Волинь» вирвала нічию з «Балканами» на останніх секундах – пенальті реалізував Младен Бартулович.

У першому таймі матчу в Харкові команди голів не забивали, відтак на другу половину зустрічі вони вийшли з нулями на табло.

Вже по перерві на 48 хвилині рахунок відкрили господарі поля – гол на рахунку Савіна.

Тренерський штаб лучан за півгодини до завершення матчу вирішив освіжити напад: замість Пономаря на полі з‘явився Карпенко.

Втім, лучани пропустили ще й в додатковий час – гол в активі Ямполя.

Відтак, лучани їдуть з Харкова ні з чим, поступившись 2:0.