<

Уродженка Нововолинська стала відомою перукаркою в Канаді

11:43 | 15.11.2021 / Інтерв'ю / /
Перегляди
13061
/ Коментарі відсутні

Анастасія Кравцова з Нововолинська закінчила лінгвістичний університет у Києві, працювала вчителем, на різних посадах у приватних компаніях. А в Канаді стала відомим перукарем. У неї власний салон на березі знаменитого озера Онтаріо в Торонто і запис клієнтів на кілька місяців наперед.

Її ім’я – у Книзі рекордів Гіннеса, повідомляє Вісник.

– З дитинства Настя вміє з будь-чого зробити красу. Дуже любила стригти ляльок, – розповідає її мама Любов Кравцова. – Якось у Києві стався неймовірний випадок. Коли дочка вийшла на обід, на вулиці знаменитий французький стиліст обирав дівчат для свого експерименту: за 20 хвилин мав змінити будь-яку людину. З багатьох вибрав саме Настю і змінив її до невпізнанності. Доньку вразило, як можна за допомогою ножиць змінити людину.

А потім вона гостювала в родичів у Канаді. Відчула, що Торонто – це близьке їй місто. Тому рішення залишитися тут прийшло якось саме собою.

– Я спочатку бралася за будь-яку роботу: прибирання, приготування їжі, – розповідає дівчина. – На кваліфікованішу працю необхідне було підтвердження диплома. Зароблені гроші відкладала на навчання. Завжди хотіла працювати у сфері моди та краси. Тож коли назбирала потрібну суму, вступила у школу стилістів. І не шкодую про це. Ще навчаючись, взяла участь у конкурсі перукарів і увійшла у п’ятірку кращих в Канаді. Їздила вчитися нових технік в італійський Мілан та американський Нью-Йорк.

І навіть при таких успіхах у салонах Торонто їй пропонували мити підлогу, варити каву. Тому Анастасія стала орендувати крісло у найрозкішнішому районі міста – і її клієнтами стали бізнесвумен, журналістки, дружини багатих людей.

Вона стала стилісткою популярного у Канаді телешоу. А через декілька років Анастасія відкрила власний салон, у який запис на декілька місяців наперед.

Про волинянку Анастасію Кравцову писали популярні канадські видання. Жінка веде власну колонку у газеті, написала уже три книжки.

Одну з них подарувала королеві Великобританії Єлизаветі ІІ, і отримала від неї лист з подякою. Ім’я Анастасії Кравцової є й у Книзі рекордів Гіннеса. Вона була однією зі 126 співавторів, які написали свої історії успіху і потім одночасно підписували книгу.

– Я дуже пишаюся успіхами своєї доньки, – каже її мама. – А ще вона  добра людина. Ще коли Настя вчилася у школі стилістів, на практиці в будинку для літніх людей здружилася з однією жінкою. Тепер стриже її безкоштовно у своєму недешевому салоні.   

Анастасія Кравцова поїхала у Канаду в 2007-му, а знову повернулася в Україну у 2014-му. З валізами, які були набиті… бронежилетами і приборами нічного бачення для української армії.   

– Ми з друзями були організаторами українського Майдану в Торонто. Як могли, привертали увагу до агресії Росії проти України, – розповіла Анастасія. – Влаштовували і автопробіги, і демонстрації, зібрали понад мільйон доларів для нашої армії. Купували атовцям бронежилети, прилади нічного бачення, шоломи, термобілизну, берці, шкарпетки. 

А ще Анастасія була серед тих, чиїми зусиллями на честь України синьо-жовтими кольорами засвітилися телевізійна вежа “Торонто Сі-Ен-Тауер” і Ніагарський водоспад.

Бо жінка ніколи не забуває, що є українкою. Цьому навчила мама Любов Кравцова – велика патріотка з Нововолинська. Це її стараннями виходить журнал “Регіон бандерівський”, у якому зібрані матеріали про нашу історію.

Про секрети свого успіху Анастасія говорить коротко: «Головне – займатися тим, що ти любиш. Тоді буде і задоволення, і прибуток».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *