Леонід Климович

Не танцюйте на кістках, пані Камишнікова

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:54 | 8.11.2016 / Рубрика: Блоги / 42 коментарі

Не сама приємна подія у моєму житті, але інколи таке трапляється.

Швидка реакція сайту “Радар” щодо пожежі у лазні мене щиро здивувала! Сам вельмишановний Анатоль не полінувався дощового понеділкового ранку сфотографувати НАДЗВИЧАЙНУ подію.

Давайте будемо щирими, шановні. Спеціально проаналізував статті місцевих часописів і сайтів про пожежі. Жодної фотографії  власника (потерпілого) у аналогічних матеріалах не побачив, лише в деяких виданнях публікують прізвища потерпілих. Мешканці Нововолинська пам’ятають більш резонансні випадки хуліганства, підпали машин одіозним персонам, але там ні мур мур… А тут раптом моє фото, вся темна–таємна  біографія))) про яку пані Камишнікова завжди згадує так, між іншим.

Сайт http://radar.in.ua/, який пов’язують із Камишніковою, взявся до справи серйозно та із запалом. Навіть не з’ясувавши, хто власник того злощасного майна, яке горіло. Якщо Ви звернете увагу, автора статті на сайті не зазначено, є лише фото, люб’язно надані всюдисущим Бідзюрою. Ну… це така маленька журналістська хитрість: стаття ніби є, а хто писав? І я не я, і хата не моя (і сайт типу не мій).

Що ж, пані Наталіє, дозвольте вам відповісти тим же. Вистачить із мене статей без моєї відповіді.

Фото НВІП – http://nvip.com.ua/sites/default/files/IMG_6906.JPG

Камишнікову Наталію в місті називають “собачницею”, бо утримує на приватному подвір’ї такий собі притулок для кількох десятків собак, подейкують, без належних умов (навіть скарги в правоохоронні органи надходили). Відео

У поліції «старожили» добре пам’ятають випадок кількарічної давнини, коли викликали наряд, щоб припинити побутове насилля, яке ви, пані, вчинили стосовно близьких вам осіб.

Хоча сайту “Радар” треба таки подякувати! Завдяки вам тепер моя Мама (власниця згаданого майна) спить спокійно й зовсім не хвилюється  щодо пожежі. Як і  три роки тому, коли їй клали просто під двері квартири  ЩОДНЯ безкоштовну газету «Нововолинськ діловий» із статтею про те, як я “побив” біля бару “Донбас”  “молодого бізнесмена ” Драника. Того, що потім валявся п’яний на дорозі, простягав руки до колишньої дружини та пошкодив їй авто. Час розставив все на свої місця, але, як кажуть, осад залишився.

У своїх статтях ви частенько мене пов’язуєте із Віктором Сапожніковим.  Так, я знаю мера нашого міста більш як п’ятнадцять років (три моїх депутатських скликання) і я гордий дружбою із ним.

Чи не ви працювали радником Віктора Борисовича кілька років? Чималеньку платню отримували, до якої зараз так приглядаєтесь. Зрештою, звільнили вас, потім влаштували на контракт як «журналіста» газети “Наше Місто” (написав в лапках навмисне, тому  що у тій газеті ваших  статей чомусь не знаходив, а от заробітну платню ви півроку отримували).  І уклали з вами контракт саме  в той час, коли постійних працівників із газети скорочували, бо грошей не вистачало… Як тільки контракт з вами був розірваний – критика полилася, як із відра.

Читав десь під вашою писаниною про мою хату на Світязі: додаю фото свого “маєтку”, купив його 12 років тому, тільки знову ніби не ваші коментатори “промахнулись”…

jqzs0t5sfrm

Дозвольте заспокоїти, жодної хати в селі Світязь у мене немає. Моя прекрасна оселя (на фото) знаходиться в селі Залісся – а це значно далі. Хоча це ж вас мало цікавить. Головне – подача інформації.

І щодо вашої статті про «використання депутатської приймальні для незаконної торгівлі дружбана-депутата».

Так, надав зі свого офісу електроенергію, за яку сплачую за комерційним тарифом для холодильників , що торгували морозивом. Також зі свого офісу я безкоштовно , у рамках підтримки молодіжного руху надавав і буду надавати надалі електрику для проведення різних рок-фестивалів та змагань із брейк-дансу. Та питання тут в іншому: хто із нововолинців хоч раз виходив на свята в центр міста, може побачити кілька таких продавців, що підключені від квартир. Вже мовчу про газовий балон: знаєте, який там тиск? А якщо рвоне? Проте до тих продавців претензій не було. Камишнікова бачить лише Климовича і Ярему.

Багато ще  чого можна розповісти, але…

Пані Камишнікова! Я живу іншим життям, аніж ви: працюю, утримую сім’ю, будуюсь (от зараз сауну треба відбудовувати), організовую якісь турніри. У мене не  вистачає  часу та можливості відповідати на ваші багаточисельні та  постійні закиди. На блог я витратив свій вільні хвилини, більше тратити не маю наміру.

Хочу запросити вас особисто на діалог в студію “БУГу”, де ви зможете отримати аргументи на всі запитання щодо мене та моєї діяльності, які вас так цікавлять. Натомість я теж маю кілька питань до вас. Сподіваюсь отримати на них грунтовні відповіді.

42 коментарі
 1. Архітектор Мендісабаль / 8.11.2016 - 18:21 / Відповіcти

  АПОФІГЕЙ!

 2. З огидою прочитала писанину депутата, який виявився банальним пліткарем.
  До тих, хто це надрукував, теж відчуваю огиду.
  Оскільки депутат зачепив нашу родину, заявляю і готова підтвердити в суді: Наталя Камишникова не вчиняла побутового насильства стосовно близьких осіб. Про “викликали наряд, щоб припинити побутове насилля”, – теж брехня.
  Загалом від цього депутатського блогу мені смердить.
  Олеся Камишникова.

  Без поваги – Олеся Камишникова.

  • Чим смердить?

  • Мені здається, що цей блог зовсім не депутатський. Тут Леонід більше висловлюється, як людина, до особистого життя якої полізли без дозволу. Так само використали інформацію, якій нема, по суті, підтверджень. Ви натякаєте на суд?!Нехай Наталя Камишнікова спочатку погодиться на прямий ефір, лише після того можна буде роботи висновки хто і за що мусить відповідати.

  • Тепер зрозуміло, чому від чужого добробуту їй не дає дихати жовч.

 3. Ну нарешті хоч хтось наважився відкрито, без анонімності прокоментувати писанину Камишнікової. ЇЇ матеріали гидко читати і захоплюють вони лише таких самим “сірих”, заздрісних нововолинців. Люди, які особливо не напрягаються і завжди жаліються на свою бідність одвічні союсники цієї “журналістки”. Досить рахувати чужі гроші і без жодних аргументів публікувати інформацію про людей, які живуть значно краще від вас. Кожен сам за себе відповідає. Леонід, молодець! Хороша відсіч веселій бабці.

  • Анатоліч / 9.11.2016 - 00:23 / Відповіcти

   Можна довго закликати когось, але це треба робити не завиваючи цукерку в бруд.

 4. от що значить “задрала”))

 5. Да який він друг сапожнікову,холоп, шістка на побігеньках у сапога

 6. Веніамін / 8.11.2016 - 22:07 / Відповіcти

  Пані Н. Давайте зустріньтеся у прямому ефірі з людиною хай всі побачать. Не монтажу, ні обрізаних фраз, тут все й покажиться, як є)

 7. Нововолинчик / 8.11.2016 - 23:18 / Відповіcти

  В договорі на споживання електроенергії теж вказано холодильники?

  • Олександр Х. / 12.11.2016 - 13:05 / Відповіcти

   а твій мобільний телефон який ти заряджаєш в тебе теж вказано ? Чи їм вистачає того що ти платиш за це гроші ?

 8. Так, я знаю мера нашого міста більш як п’ятнадцять років (три моїх депутатських скликання) і я гордий дружбою із ним.

  Нема чим аж так гордитись. А про те, що ця дружба на взаємовигідних умовах – не такий секрет.

 9. Проплачені однобокі статтї веселої журналістки дійсно читати бридко.Чому не звиртають увагу на Її сайти компетентні органи?Будь ласка, проаналізуйте, що вона пише, бо з подачі цієї пані може виникнути різня в нашому місті. Повірте, ця особа дуже цього хоче.Зупиніть її поки не пізно!

 10. а вчора ж її фото було, вже не догодило комусь? місто має знати всіх своїх героїв.

 11. Смішні ті.хто пише.що з мером в когось є дружба без взаємовигоди!!!Ау!!

 12. Знаєте, Леоніде Юрійовичу, скажіть мені хто ваш друг – і я скажу хто ви. На вашому місці, я б не намагнався так аж надто наголошувати на своїй гордій дружбі із В.Сапожніковим. Часи не ті. Звичайно, вам є за що його любити: дві найодіозніші постаті у Нововолинську – він і ви, багатство яких, як вбачається, постало на рівному місці. Без особливих напруг. Ну, й іще один “аміго”… Про родичів – племінників і племінниць та інших-всяких сватів із кумами, говорити не буду. Безкарність, зажерливість і неперебірливість у засобах до особистого збагачення, ні до чого доброго нікого не приводили. Можливо, доведеться повертати подароване. А можливо, доведеться доплачувати громаді до його реальної вартості. Хто зна. Світ дуже швидко змінюється.

  • Анатоль, ви неправі! Мера та депутата обрала громада! Анатоль, вас ніхто не обере! Вашу подругу також! Будуть вибори то ви вже, будь ласочка, висуньтеся разом з веселою вашою посестрою! Хоча б для сміху

  • Леонід Климович / 9.11.2016 - 15:35 / Відповіcти

   Пане Бідзюра! А дозвольте мені самому обирати своїх друзів? Сапожніков для міста зробив більше в десятки разів аніж ви і вся ваша компанія .
   А як щодо ваших друзів ? Ви активно захищали Желізка – людину , яка на камеру призналася , що мала статеві відносини із молодими дівчатками .

   • Обирайте, не заважатиму. Ви давно вже обрали. :))) Я не збираюся доводити, що я і моя “компанія” щось там таке вже аж, зробили доброго для міста – та ще й більше від Сапожнікова. Ми від початків були у нерівних умовах: ніхто із нас не був міським головою жодної каденції. Не кажу вже про цілих 5. А ось якби ми спробували – інша річ. Тоді й поговорили б. Принаймні, ніхто із моїх друзів не крав би, так дико, і не роздаровував пачками міського комунального майна та землі. Та й не брехав би, гарантую, направо і наліво. І ще одне. А хто вам забороняє мати інтимні стосунки із молоденькими, повнолітніми дівчатками? Не нервуйтесь так, Леоніде Юрійовичу. Все всім давно відомо.

    • Шановний Анатоль, Ви кажете,що ніколи не брехали. Тоді чесно скажить: Ви були в комсомольцях? Отож!

    • Леонід Климович / 10.11.2016 - 11:23 / Відповіcти

     Не лукавте Бідзюра! Ви ж були начальником “міськсвітла” чи не так? Розскажіть про свої здобутки?
     Лукавите , коли кажете що не пробували – бо балотувались на позаминулих виборах! Скільки людей за вас проголосувало … АЖ 13 чоловік? Було таке ? Було! Оце довіра громади. Так що не вам розводити теревені … потрібно для початку заручитись довірою людей.

     • Анатоль_ / 11.11.2016 - 18:56 /

      Розповісти про свої здобутки на “Міськсвітлі”? Із задоволенням. Про що бажаєте? Як із вашим босом ми стовпи у Нововолинську і у сел. Жовтневому рахували? Цю феєрично-комедійну історію я колись опишу. Слава Богу і свідки підтвердять. Про мої 13 голосів, решту із яких вкрали і додали одіозній, перезрілій дамі? І це можу. Упісяєтесь!

    • Так в тому то і суть: якщо обоє людей повнолітні – це їх особисте життя, а твій желізяка спав з МАЛОЛІТНІМИ ( до 14 років їм було) дівчатками!!! Розказував по місту, що їсть кошенят, щоб у нього все стояло!!! Це адекватна людина?після нападу на нього йому дали дозвіл на травматичну зброю для самозахисту, так цей придурок викопав десь револьвера і ходить з ним. це НОРМАЛЬНО??? І доречі, якщо хочете , щоб люди не крали,для початку проведіть роботу із своїм внуком – ми ще пам”ятаємо як він в кінотеатрі Нашого Краю окуляри вкрав!!!

 13. Так хочеться щось сказати нецензурне на вашу адресу… Проте, я людина віруюча і бідна – не можу цього собі дозволити. Ми висунемося. На зло ворогам. А тоді й посміємося. А ви поплачетесь у ганчірочку, разом із вашим патроном. І не востаннє – багато сліз доведеться пролити.

  • Анатолю, от кажете шо ви віруючий, а також кажете шо хочете матюкатися. Виходить шо матюкаєтеся в думках. То гріх Анатолю! Я ж молюся за вас, бажаю добра.Молюся також за “веселу”, за депутата, та за пана мера, яких ви постійно цькуєте та несправедливо обіжаєте

 14. Веніамін / 9.11.2016 - 12:10 / Відповіcти

  Ой скільки коментів.
  Пані Н. Яка пише про все, що їй вздумається і як її захочтеься по всюди її суб’єктивне бачення!!! І мінімум фактів і максимум домислів.
  І пан А. який з суду не виходить. То на того подасть то на іншого. То за одне судиться то за друге. Що це дає місту? а? Що ви змінили? Крім того що піарите себе, як “поборника” зла і “захисника” справедливості.

 15. Яке дибала таке здибало! Пані Камишнікова – дайте свіже відео з вашого притулку, а то хочеться вам надавати, скажемо так, за таке ставлення до собак!

 16. может она питается собаками?кто то разводит кур свиней а наталья собак

 17. А що, на цьому відео приватна власність ПАНІ камишнікової??? Жахи, яке страхіття.І вона ще сміє лізти за чужі паркани. Анатоль,ось що треба фотографувати,а ще краще-піти і прибрати,провести суботнік.І відпустіть бідних тварин, на смітниках їм буде краще.

 18. Шановна ласка, подивіться уважно це відео, який там бардак на її подвірь”ї. І вони ще рвуться до влади з Анатолем.Якщо вони не можуть навести лад у себе під носом, то що тоді чекає наше місто?

 19. Жанна Білоцька / 10.11.2016 - 22:25 / Відповіcти

  Мене одне цікавить: скільки років існує той горе-притулок, а чомусь жодна інстанція не звернула на нього увагу? Скажіть мені: де санстанція, яка мала б надати дозвіл на отаку антисанітарію? Куди діваються дохлі собаки? Чи не у колодязі зникають, що поруч,і з якого люди воду брали? Куди дивиться ветиринарна служба? Чи мають ті пси отримувати щеплення, скажімо, від сказу? І було б добре звернутися до захисників тварин, щоб і вони побували там, бо те, що на відео – ЖАХ! Не знаю, чия то ділянка приватна, але те, що там коїться, судячи з відео, потребує реагування ВЛАДИ!!! Той самий Сапожніков, шановний пане Климовиче, повинен давно зреагувати. Тож по-дружньому підкажіть йому. На скільки відомо, господиня даного гавкаючого закладу отримала гранд від Фонду “Прибужжя” на встановлення паркану. Але і його там нема. Питання: ДЕ КОШТИ ДІЛИСЬ? Чи може паркан все таки буде згодом, щоб ніхто не бачив того жахіття, яке коїться за ним? Перш ніж лізти у чуже життя, слід розібратись у своєму. Респект Климовичу, з яким не знайома, але він дав гідну відповідь. Хоча вже ті циркачі набридли усім своєю підлістю, продажністю та чорними ротами, з яких крім лайна у бік інших людей, більш успішних, нічого не почуєш. І як тільки отримують по зубах, одразу біжать або у поліцію, або до суду. А причина у тому, що ніде їм посади не дають. Хтось хотів у виконкомі працювати, і не вийшло, то бігає по судах. Дехто все у вугільну промисловість ліз, і тут невдача спіткала. Та слід знати ще, що всюди потрібно ПРАЦЮВАТИ. Той, хто хоче працювати, знайде роботу, а не скиглитиме, і не звинувачуватиме інших у своїх невдачах, та не лізтиме до чужої кишені.

 20. Леонід, подивіться, скільки навколо вас об”єдналося незнайомих, працьовитих людей і якщо виникне потреба-прийдем на допомогу.

 21. Олександр / 11.11.2016 - 10:40 / Відповіcти

  Депутате Климович! Та ви почніть спочатку жити по закону-щось вам все дуже *вольготно* вдається.А результат -ПОЖЕЖА,бо ви ще ,мабуть,і *електрик* і *інженер з Т.Б.* А от про ті підключення і балони -тут ви 100% праві-до біди зовсім недалеко.Але …в місті є ГОСПОДАР,доречі ваш *товариш*,як ви пишите. Нагадайте при зустрічі.

 22. молодці.як одні так і другі.а все боротьба за нажите непосильною працею.молодці.

 23. Я, Леоніде Юрійовичу, на вашому місці цю писанину прибрав би. Вона не додає вам ані честі, ані авторитету. Навпаки. Всі знають якими “гордими” справами ви займаєтесь у Нововолинську із В.Сапожніковим. Та й із багатьма іншими, у ваших колах.

  • Вам би помовчати пане Анатолю! Скільки лайків за депутата, і скільки за вас! От і все!

 24. не в пошані Камишнікова

Додати коментар


Спортивні діти – це обов’язок батьків!
Отже візьмемо за приклад дітей, оскільки вони майбутні дорослі і їх сформовані світогляди в дитинстві та юності будуть відображати їх стиль життя та поведінки і у дорослому ...
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України в порядку імпічменту
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України Порошенка П.О. з посту в порядку імпічменту. Вже досить таки давно не приховую, що ...
Побував у Брюселі і побачив політичну “кухню” ЄС зсередини
В рамках програми Governance in Ukrainian Municipalities: Transferring V4 Experience за сприяння Інститут Політичної Освіти та Robert Schuman Institute (Budapest) відвідали Брюссель. Наша програма тривала 8 місяців: це ...
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче “Лісне озеро”
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче озеро – гарний рекреаційний куточок, де відпочивали ми в дитинстві.  Раніше озеро було облаштоване містками і можна було ловити ...
Пан Курчак вперто іде до своєї мети встановити котел-утилізатор
Так 25-04-2018 в Єдиному реєстрі на сайті Міністерства екології було зареєстроване повідомлення №2018425653. З моменту оприлюднення дається 20 робочих днів для пропозицій громади. ...