Борис Бабійчук

Акція “Велика політична реформа”

11:33 | 17.10.2017 / Рубрика: Блоги / 7 коментарів

Зміни розпочнуться тоді, коли ми спільно розпочнемо висловлювати свою позицію протестними акціями.

Та криза, яка існує в країні, виникла не просто так, – а через небажання олігархів міняти щось. В нас досі працює парламент, більшістю якого керують олігархи. Там вирішуються питання, які відстоюють інтереси певних кланів, а інтереси звичайних громадян чомусь на останньому місці.

Чому так відбувається?

– В першу чергу, – через те, що більш ніж 90% громадян взагалі не розуміють що таке політична культура і як можна впливати на політиків. Ми не звикли контролювати наших депутатів, чиновників. Народ дає їм мандат довіри на 5 років і забуває про них, люди не знають, як їх звати, не розуміють, як з ними спілкуватися і ні в кого в голові не вкладається, як з цих обранців щось вимагати.

Чому так, – адже коли керівник приймає на роботу працівника, він від цього працівника чекає віддачі, а якщо його не контролювати то що відбудеться? … А ми хочемо щоб найнятий нами депутат якісно працював п’ять років без вимог і контролю.

Ми звикли дивитися телебачення, читати пресу, яка належить тим же олігархам, яким не вигідно нас вчити політичній культурі, тому що якщо народ стане свідомим і досвідченим, тоді рухне олігархічна імперія, яка побудована на наших з вами ресурсах. Одиниці ЗМІ розповідають про те, що кожен з нас може зайти в інтернет і переглянути як і за що голосують наші обранці, але якщо якийсь законопроект дуже невигідний клану, то його суть ЗМІ можуть легко викривити на протилежну, адже зараз з”явилося маса псевдо-експертів, які нас легко переконають, що біле – це чорне.

Вже більше 20 років ЗМІ та політики нас постійно ділять за релігійними переконаннями, мовними, партійними ознаками, все роблять для того, щоб люди між собою гризлися через дурниці, а не акцентували увагу на основну проблему – неякісного, нездорного та непрофесійного керування Державою. Відсутність якісної медицини та пенсія 1300 грн в людей з 40-річним стажем – це реальність!

Раз в 5 років ми вибираємо своїх представників, які повинні відстоювати наші з вами інтереси. Та з часом, знаючи, що їх ніхто не контролює, вони починають працювати не на користь громади, а на свої власні інтереси. Вони починають приймати закони, які відстоюють інтереси певних комерційних кланів і явно не ідуть на користь пересічним громадянам, – нам з вами. Для того, щоб прикрити свій зад перед людьми, вони роблять популістичні вистави «великої благодійності», відремонтувавши школи, встановивши спортивні майданчики чи проклавши дорогу за державні кошти . В них з’являються мільйони, які вони успадкували від бабусі чи виграли в лотерею, а ми далі перед телевізором чекаємо, коли ж настануть зміни.

Як це змінити.

Інтернет! Читати первинні джерела інформації, а не вірити пересказаному; об’єднуватися, а не сваритися, публічно піднімати проблемні питання, ставити вимоги Депутатам, контролювати хід їх виконання. Коли депутати відчують, що їх публічно серйозно контролюють і показують їх роботу людям, тоді настане той переломний момент.

А поки ми ведемося на популізм і щиро віримо телевізору, доти буде в нас все стабільно без змін.
Сьогодні 17/10/17р у Верховній Раді Україні будуть запропоновані на розгляд важливі законопроекти, які сильно ускладнять життя корупціонерам та олігархам. З того дня, коли запрацює Антикорупційний суд, – жоден посадовець не зможе займати державні посади , якщо він був замішаний в корупційних схемах. Хтось скаже – не по-європейськи, хтось – не гуманно, бо посадовець несвідомо може підписати якийсь папірець і постраждати.

– Це промивання мозків, щоб залишити все без змін.
В Китаї смертна кара за корупцію і там розквіт економіки – але ж «негуманно».

А в нас – чиновник вкрав сотні мільйонів, вдав хворого, заплатив штраф сотню тисяч, чудодійно одужав – і знов займає свою посаду – зате «гуманно».

Тому ключові вимоги, які ми будемо ставити спільно з іншими містами України до Депутатів Верховної Ради :
1. Запровадження пропорційної системи з відкритими списками на виборах до Верховної Ради України – це дасть змогу прийти в політику новим депутатам, незалежним від політичного шантажу, депутатам, яких добре знаються на окрузі, а не мажорам, які проходять по закритих партійних списках.

2. Обмеження депутатської недоторканності – за корупційні дії можна буде легко покарати депутата, а не чекати доброї волі його поплічників.

3. Створення незалежного антикорупційного суду – логічне завершення антикорупційної реформи. Закони вже працюють, корупціонерів виявляють, а посадити не можуть – тому що немає такого органу, тому і ліплять корупціонерам сміхотворні адмінпокарання, після чого вони далі законно займають свої посади.

Звернення до Депутатів Верховної Ради України
Ігоря Гузя (ВО № 19)
Сергія Мартиняка (ВО № 20)
Констанкевич Ірини(ВО № 21)
Ігоря Лапіна (ВО № 22).

17.10.2017р. мешканці м. Нововолинськ Волинської області на громадському мітингу затвердили перелік важливих питань, які необхідно терміново прийняти в стінах Верховної Ради України.
Ми будемо активно моніторити і висвітлювати в пресі та на телебаченні всі ваші голосування, які не будуть збігатися з нашими вимогами. За допомогою публічних акцій та розповсюдження інформації в соціальних мережах ми донесемо мешканцям Волині вашу позицію та позицію вашої політичної сили щодо наших вимог.

Наші вимоги:

1. Запровадження пропорційної системи з відкритими списками на
виборах до Верховної Ради України;
2. Скасування депутатської недоторканності;
3. Створення незалежного антикорупційного суду.
4. Розробка та затвердження стратегії розвитку вугільної галузі на Волині.
5. Внесення змін в трудовий кодекс згідно вимог профспілкових колективів (додаток надається).

7 коментарі
 1. миколай бородатий / 19.10.2017 - 22:55 / Відповіcти

  Скасування депутатської недоторканості ТАК! Але разом з зняттям недоторканості президента , суддів та прокурорів.
  Позбавлення недоторканості лише депутатів дає можливість,президенту, давити на парламент і буде вирішальним кроком у створенні диктатури , в даному випадку Порошенка. ТАК в двох словах.
  Далі ,антикорупційний суд. Давай заодно створимо антиалкогольні,антихуліганські та бог знає ще які суди. Всі суди мають бути антикорупційними , і стояти на захисті інтересів держави та народу. Створючи нову гілку правосуддя, ми тим самим послаблюємо це правосуддя та створюємо ще один струмок надходження в в велику і могутню ріку яка зветься КОРУПЦІЯ. І тече вона на БАНКОВУ.
  Суді, прокурори повинні не призначатися, а обиратися громадою і бути підзвітними громаді.На цю тему можна багато говорити . При нагоді можемо поговорити .
  Я дотримуюсь думки, що події на майдані, то є задум Порошенка і не відкидаю можливої участі в розробці плану, Путіна. а виконавець Саакашвілі.

 2. Все правильно. Так і діяти. Попіднімалося гадюючя, після Майдану, знову. Розікралося і повідкривало свої погані дзьоби. Не виконує Конституції та Постанов судів. Потрібно нагадати. І то так, щоб правнукам заповіло!

 3. миколай бородатий / 22.10.2017 - 22:47 / Відповіcти

  Та вже саме поняття МАЙДАН не сприймається людом. Двічі гримів та димі. А результат???
  Все частіше і голосніше звучить давно забуте слово КОЛІЇВЩИНА.
  Ой, там на на владних Олімпах, погортайте підручники історії.

Додати коментар


Кількість ігрових автоматів у Володимирі-Волинському чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки
Вже неодноразово порушувалась тема ігрових автоматів у місті, кількість яких чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки. З одного боку, вони жодної ролі не відіграють для ...
Максимально неприємно, коли окремі місцеві підприємці намагаються обдурити громаду
Максимально неприємно, коли окремі місцеві підприємці намагаються обдурити громаду, сплачуючи до бюджету щомісяця близько 500 гривень місцевих акцизів (коли підприємець ...
У Володимирі-Волинському можна потрапити у казку
Кожна дівчина, хоча б раз у житті, уявляла себе у ролі принцеси на балу, а поруч з собою – обов’язково принца. Так, ми такі, мрійниці і фантазерки. Хай на кілька годин, але ...
Українські дурні знищують вугільну галузь
Під час візиту у червні 2017 року Президента України Петра Порошенка до США, у супроводі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, було заявлено, що ...
Нововолинці, а ви готові сортувати сміття?
Майже в кожному ЗМІ за останні дні можна було знайти новину типу «З 2018-го року українців зобов’язали сортувати сміття”. Цікаво, чому саме з 2018-го, адже норма закону ...