Борис Бабійчук

Акція “Велика політична реформа”

11:33 | 17.10.2017 / Рубрика: Блоги / 7 коментарів

Зміни розпочнуться тоді, коли ми спільно розпочнемо висловлювати свою позицію протестними акціями.

Та криза, яка існує в країні, виникла не просто так, – а через небажання олігархів міняти щось. В нас досі працює парламент, більшістю якого керують олігархи. Там вирішуються питання, які відстоюють інтереси певних кланів, а інтереси звичайних громадян чомусь на останньому місці.

Чому так відбувається?

– В першу чергу, – через те, що більш ніж 90% громадян взагалі не розуміють що таке політична культура і як можна впливати на політиків. Ми не звикли контролювати наших депутатів, чиновників. Народ дає їм мандат довіри на 5 років і забуває про них, люди не знають, як їх звати, не розуміють, як з ними спілкуватися і ні в кого в голові не вкладається, як з цих обранців щось вимагати.

Чому так, – адже коли керівник приймає на роботу працівника, він від цього працівника чекає віддачі, а якщо його не контролювати то що відбудеться? … А ми хочемо щоб найнятий нами депутат якісно працював п’ять років без вимог і контролю.

Ми звикли дивитися телебачення, читати пресу, яка належить тим же олігархам, яким не вигідно нас вчити політичній культурі, тому що якщо народ стане свідомим і досвідченим, тоді рухне олігархічна імперія, яка побудована на наших з вами ресурсах. Одиниці ЗМІ розповідають про те, що кожен з нас може зайти в інтернет і переглянути як і за що голосують наші обранці, але якщо якийсь законопроект дуже невигідний клану, то його суть ЗМІ можуть легко викривити на протилежну, адже зараз з”явилося маса псевдо-експертів, які нас легко переконають, що біле – це чорне.

Вже більше 20 років ЗМІ та політики нас постійно ділять за релігійними переконаннями, мовними, партійними ознаками, все роблять для того, щоб люди між собою гризлися через дурниці, а не акцентували увагу на основну проблему – неякісного, нездорного та непрофесійного керування Державою. Відсутність якісної медицини та пенсія 1300 грн в людей з 40-річним стажем – це реальність!

Раз в 5 років ми вибираємо своїх представників, які повинні відстоювати наші з вами інтереси. Та з часом, знаючи, що їх ніхто не контролює, вони починають працювати не на користь громади, а на свої власні інтереси. Вони починають приймати закони, які відстоюють інтереси певних комерційних кланів і явно не ідуть на користь пересічним громадянам, – нам з вами. Для того, щоб прикрити свій зад перед людьми, вони роблять популістичні вистави «великої благодійності», відремонтувавши школи, встановивши спортивні майданчики чи проклавши дорогу за державні кошти . В них з’являються мільйони, які вони успадкували від бабусі чи виграли в лотерею, а ми далі перед телевізором чекаємо, коли ж настануть зміни.

Як це змінити.

Інтернет! Читати первинні джерела інформації, а не вірити пересказаному; об’єднуватися, а не сваритися, публічно піднімати проблемні питання, ставити вимоги Депутатам, контролювати хід їх виконання. Коли депутати відчують, що їх публічно серйозно контролюють і показують їх роботу людям, тоді настане той переломний момент.

А поки ми ведемося на популізм і щиро віримо телевізору, доти буде в нас все стабільно без змін.
Сьогодні 17/10/17р у Верховній Раді Україні будуть запропоновані на розгляд важливі законопроекти, які сильно ускладнять життя корупціонерам та олігархам. З того дня, коли запрацює Антикорупційний суд, – жоден посадовець не зможе займати державні посади , якщо він був замішаний в корупційних схемах. Хтось скаже – не по-європейськи, хтось – не гуманно, бо посадовець несвідомо може підписати якийсь папірець і постраждати.

– Це промивання мозків, щоб залишити все без змін.
В Китаї смертна кара за корупцію і там розквіт економіки – але ж «негуманно».

А в нас – чиновник вкрав сотні мільйонів, вдав хворого, заплатив штраф сотню тисяч, чудодійно одужав – і знов займає свою посаду – зате «гуманно».

Тому ключові вимоги, які ми будемо ставити спільно з іншими містами України до Депутатів Верховної Ради :
1. Запровадження пропорційної системи з відкритими списками на виборах до Верховної Ради України – це дасть змогу прийти в політику новим депутатам, незалежним від політичного шантажу, депутатам, яких добре знаються на окрузі, а не мажорам, які проходять по закритих партійних списках.

2. Обмеження депутатської недоторканності – за корупційні дії можна буде легко покарати депутата, а не чекати доброї волі його поплічників.

3. Створення незалежного антикорупційного суду – логічне завершення антикорупційної реформи. Закони вже працюють, корупціонерів виявляють, а посадити не можуть – тому що немає такого органу, тому і ліплять корупціонерам сміхотворні адмінпокарання, після чого вони далі законно займають свої посади.

Звернення до Депутатів Верховної Ради України
Ігоря Гузя (ВО № 19)
Сергія Мартиняка (ВО № 20)
Констанкевич Ірини(ВО № 21)
Ігоря Лапіна (ВО № 22).

17.10.2017р. мешканці м. Нововолинськ Волинської області на громадському мітингу затвердили перелік важливих питань, які необхідно терміново прийняти в стінах Верховної Ради України.
Ми будемо активно моніторити і висвітлювати в пресі та на телебаченні всі ваші голосування, які не будуть збігатися з нашими вимогами. За допомогою публічних акцій та розповсюдження інформації в соціальних мережах ми донесемо мешканцям Волині вашу позицію та позицію вашої політичної сили щодо наших вимог.

Наші вимоги:

1. Запровадження пропорційної системи з відкритими списками на
виборах до Верховної Ради України;
2. Скасування депутатської недоторканності;
3. Створення незалежного антикорупційного суду.
4. Розробка та затвердження стратегії розвитку вугільної галузі на Волині.
5. Внесення змін в трудовий кодекс згідно вимог профспілкових колективів (додаток надається).

7 коментарі
 1. миколай бородатий / 19.10.2017 - 22:55 / Відповіcти

  Скасування депутатської недоторканості ТАК! Але разом з зняттям недоторканості президента , суддів та прокурорів.
  Позбавлення недоторканості лише депутатів дає можливість,президенту, давити на парламент і буде вирішальним кроком у створенні диктатури , в даному випадку Порошенка. ТАК в двох словах.
  Далі ,антикорупційний суд. Давай заодно створимо антиалкогольні,антихуліганські та бог знає ще які суди. Всі суди мають бути антикорупційними , і стояти на захисті інтересів держави та народу. Створючи нову гілку правосуддя, ми тим самим послаблюємо це правосуддя та створюємо ще один струмок надходження в в велику і могутню ріку яка зветься КОРУПЦІЯ. І тече вона на БАНКОВУ.
  Суді, прокурори повинні не призначатися, а обиратися громадою і бути підзвітними громаді.На цю тему можна багато говорити . При нагоді можемо поговорити .
  Я дотримуюсь думки, що події на майдані, то є задум Порошенка і не відкидаю можливої участі в розробці плану, Путіна. а виконавець Саакашвілі.

 2. Все правильно. Так і діяти. Попіднімалося гадюючя, після Майдану, знову. Розікралося і повідкривало свої погані дзьоби. Не виконує Конституції та Постанов судів. Потрібно нагадати. І то так, щоб правнукам заповіло!

 3. миколай бородатий / 22.10.2017 - 22:47 / Відповіcти

  Та вже саме поняття МАЙДАН не сприймається людом. Двічі гримів та димі. А результат???
  Все частіше і голосніше звучить давно забуте слово КОЛІЇВЩИНА.
  Ой, там на на владних Олімпах, погортайте підручники історії.

Додати коментар


Про сторічну бруківку до 1025-річчя Княжого Міста
Якщо хочеш знати, про що говорять люди, піди на базар, або проїдься раз-другий в маршрутці. У минулу п’ятицю, зранку, в «четвірці», яка заглохла зразу після повороту від ...
Представив МРЦ “Нові крила” на фестивалі інновацій молоді UInnfest
Вихідні в Києві. Відвідав фестиваль інновацій молоді #uinnfest від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Познайомився з переможцями Конкурсу молодіжних інновацій U-Inn та представниками ...
Спортивні діти – це обов’язок батьків!
Отже візьмемо за приклад дітей, оскільки вони майбутні дорослі і їх сформовані світогляди в дитинстві та юності будуть відображати їх стиль життя та поведінки і у дорослому ...
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України в порядку імпічменту
Я поставив свій підпис під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України Порошенка П.О. з посту в порядку імпічменту. Вже досить таки давно не приховую, що ...
Побував у Брюселі і побачив політичну “кухню” ЄС зсередини
В рамках програми Governance in Ukrainian Municipalities: Transferring V4 Experience за сприяння Інститут Політичної Освіти та Robert Schuman Institute (Budapest) відвідали Брюссель. Наша програма тривала 8 місяців: це ...