Рік Білого Металевого Бика: що зірки пророкують різним знакам зодіаку у 2021

23:11 | 31.12.2020 / Рубрика: Статті / 1 коментар

Ось-ось розпочнеться новий 2021 рік, і, звісно, цікаво, чого очікувати у майбутньому. Астрологи трохи відкрили завісу невідомого – розповіли, які події принесе рік Білого Металевого Бика для кожного знаку зодіаку.

Вашій увазі загальний, фінансовий та любовний гороскопи на 2021 рік, – пише ЗІК.

Чого чекати від Білого Металевого Бика

Бик – символ консервативності, хазяйновитості та справедливості. За своєю природою це працьовита, цілеспрямована і спокійна тварина, яку важко збити з наміченого курсу. Він прагне до стабільності та фінансової незалежності.

Господар 2021 року недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною і прихильний до наполегливих і працьовитих. Однак Бик буде допомагати тільки знакам, які люблять перевірені дороги та правильні шляхи.

2021 рік, на думку астрологів, – прекрасний час для створення ґрунтовної та фундаментальної справи. Варто відкривати бізнес, одружуватись, зводити будинок. Бик буде всіма силами допомагати тому, що створюється на довгі роки.

Принесе удачу рік Бика і тим, хто займається фізичною працею. І не важливо, що ви робите – орете землю або ремонтуєте квартири, – гроші будуть приходити у 2021 році у вашу кишеню легко.

Через консервативність Бика ніхто зі знаків зодіаку особливо не збагатиться. Він – це постійне тихе накопичення.

У рік Бика народжуються дуже міцні, здорові та сильні діти, яким щастить у житті. Тому 2021 рік – найкращий час завести дитину.

Головні аспекти року для знаків зодіаку:

Овен

Білий Металевий Бик симпатизує Овнам і постарається, щоб все у них складалося простіше і швидше. Овни виявлять, що використовувати весь потенціал їм не потрібно – все само прийде в руки. Знак може розраховувати на фінансову прибуток і подорожі.

Овнам варто остерігатися необдуманих і незапланованих витрат. Найкращий період у фінансовому аспекті, коли ви зможете собі дозволити тринькати гроші, – це весна, точніше, її закінчення. А ось влітку бажано економити, попри час відпусток. Але бідувати ви не будете.

У любовному плані Овнам не варто зациклюватися на минулих стосунках і намагатися відродити те, що вже віджило. Астрологи рекомендують звернути увагу на сьогодення, щоб не пропустити доленосні зустрічі. Тим, хто шукає любов, в першій половині року посміхнеться удача, а друга його частина буде ідеальною для зміцнення почуттів. Сімейним парам важливо більше часу проводити разом, щоб знаходити компроміси та не сваритися через дрібниці.

Тілець

Телець з Биком легко знайдуть спільну мову. Весь рік Тельців буде супроводжувати успіх у справах. Вони зможуть вдало відкрити бізнес, зробити важливі пропозиції, зайнятися самоосвітою чи вирушити на відпочинок. Крім того, Тельців чекають доленосні знайомства.

Тільці, у фінансовому плані – це ваш рік, адже Бик Бика бачить здалеку. Саме 2021 року у Тельців вимальовуються можливості рухати гори, але зате така титанічна праця буде гідно винагороджена. На перший план у вас виходить кар’єра. І вам в цьому дуже пощастить, чим би ви не займалися. Тож не втрачайте шанс помітно розбагатіти, та до того ж займаючись улюбленою справою.

Особисте життя Тільцям астрологи рекомендують налагоджувати в першій половині року: саме в цей час є шанс зустріти споріднену душу. У сімейних Тільців рік не буде нудним і прісним: їх чекають нові романістичні пригоди та перевірка почуттів. Увага один до одного і вміння обходити гострі кути допоможуть впоратися з бар’єрами на шляху до щастя. У новому році любов і гармонія відвідають тих, хто робить обдумані кроки.

Близнюки

Білий Металевий Бик зажадає від Близнюків адаптації й перегляду підходів до досягнення цілей. Звичний сценарій з упором на комунікацію перестане приносити результати.

Головний козир для Близнюків на найближчий рік – їх знання та навички. У цілому рік буде спокійним, що не вимагає зайвої суєти та серйозних переживань.

У Близнюків рік Білого Металевого Бика – це сприятливий і переломний період для побудови кар’єри та, відповідно, підвищення фінансового благополуччя. У досягненні цілей вам допоможе ваш неперевершений талант співрозмовника – зміцнюйте свій авторитет серед колег і партнерів по бізнесу, розширюйте коло ділових знайомств і ви отримаєте не одну вигідну пропозицію.

Близнюкам у 2021 році варто стримувати емоції та не переживати через дрібниці, щоб знайти щастя в особистому житті. Пошук другої половинки астрологи рекомендують починати в другій половині літа – саме в цей період є шанс зустріти любов всього життя. Сімейним парам не загрожують серйозні конфлікти, адже Бик трепетно ставиться до серйозних стосунків і протегує всім, хто прагне до гармонійного і щасливого життя з обранцями.

Рак

Бик позбавить Раків від небажаних обставин – справи будуть йти планомірно. Раки зможуть зосередитися на приємному для себе, їм належить відмовитися від звичної емоційності. Можливі деякі складнощі в професійній сфері, які дадуть стимул для особистого росту.

Попри всі складнощі 2020 року, що минає, в рік Білого Металевого Бика Раки легко вирішуватимуть фінансові питання – інтуїція вас не підведе. Ви зможете вигідно вкласти чужі кошти, але ось власні заощадження не варто нікому довіряти, інакше ви ризикуєте збанкрутувати. Крім того, за вас можуть взятися контролюючі органи – не жартуйте з законом.

Щастя в любові Ракам даватиметься не так легко, як хотілося б. У 2021 році варто прислухатися до голосу розуму, а не серця, інакше є ризик пов’язати життя з токсичним партнером. Необдумані рішення через підвищену емоційність також доставлять клопоту. Секрет щастя як для самотніх, так і для сімейних Раків – внутрішня гармонія та обдумані вчинки. Пошук кохання найкраще залишити на весняно-літній період, а в парах має панувати взаєморозуміння, яке оцінить Бик.

Лев

Бик не любить авантюристів, але Льва він не буде засуджувати за стрімкі дії. Лев отримає свободу дій, при цьому Бик не стане йому як-небудь сприяти в досягненні цілей. Все, чого доб’ється цей знак, виключно його заслуга. Тому, якщо цар звірів хоче благотворного року, слід відкинути лінь і бездіяльність і наполегливо працювати.

У професійній сфері Леву постійно доведеться доводити в рік Бика свою спроможність. Йому нічого не даватиметься просто так, в тому числі – гроші. Їх потрібно буде заробляти копіткою працею, а іноді й зовсім економити, хоча Леви, як відомо, труднощів не бояться і завзяття не позичають. Але все-таки 2021 року у вас часто виникатиме відчуття, що ви здатні на більше.

А ось Левам знайти щастя в особистому житті завадить егоїзм, від якого найкраще позбутися. Вдалим часом для романтичних стосунків буде весняно-літній період, проте поспішати з рішеннями астрологи не рекомендують. Тим, хто вміє чекати, вдасться знайти гармонійну і щасливу любов. Сімейним парам під егідою Бика важливо вміти вислуховувати партнерів і не тягнути ковдру на себе, щоб уникнути сварок і конфліктів через дрібниці.

Діва

Для працьовитих Дів рік Бика стане періодом переосмислення, аналізу і нових знань. 2021 рік принесе їм свіжі ідеї та починання, буде вдалим у фінансовому плані. Однак сильних потрясінь і яскравих подій не прогнозується.

Дів 2021 року очікує грошова удача, заснована не тільки на фортуні, а й на власних напрацюваннях. Ніщо не дається даремно, і Діва це постійно доводить. Але робота вам буде в радість, а прибуток ви витратите на речі та заняття, які принесуть чимале задоволення. До середини року ви ввійдете в стадію фінансової стабільності та спочиватимете на лаврах.

Дівам рік Бика принесе безліч радісних моментів в любовній сфері, але для успіху в серцевих справах потрібно провести роботу над собою. Тим, хто знайшов любов, допоможуть розважливість і стриманість. Самотнім серцям астрологи рекомендують підвищувати впевненість і не боятися нових знайомств. Кидатися з головою романтичні стосунки не варто: важливо зрозуміти, чи підходить обраний партнер для серйозних стосунків.

Терези

Терезам доведеться спостерігати за тим, що відбувається, і в потрібний момент знаходити ресурс для трудового подвигу. Баланс дозволить їм уникати помилок.

У Терезів є всі шанси зайняти керівні позиції, проте вкрай важливо вчасно виявити кращі зі своїх якостей. Хороша репутація Терезів – запорука успішної взаємодії з людьми у 2021 році.

У Терезів настає чудовий рік, а все тому, що ваше фінансове благополуччя буде стабільним, а заробляти ви зможете, займаючись улюбленою справою. Особливо пощастить людям творчим – ваші ідеї отримають визнання у справжніх цінителів, а значить, грошовий потік буде невичерпний. Але на цій хвилі важливо не загордився – тому що буде боляче падати.

В особистому житті Терезам варто запастися терпінням. Перша половина року навряд чи буде спокійною: негаразди та дрібні сварки можуть вибити з колії, проте відповідальність і вміння обходити стороною гострі кути допоможуть впоратися з таким станом справ. Обережність варто проявити й тим, хто поки не знайшов другу половинку – великий ризик знову зануритися в минулі стосунки, які можуть завершитися болісно.

Скорпіон

Енергія Бика і тонка інтуїція Скорпіона допоможе досягти результатів у фінансовій сфері та налагодити особисту сферу.

Скорпіонів чекають численні подорожі, як по роботі, так і пов’язані з відпочинком. При цьому їм необхідно пам’ятати про своєчасний відпочинок, щоб витримати в тонусі весь рік.

У Скорпіонів не передбачається великих проблем з фінансами в рік Бика. Однозначно вас виручить можливість отримувати дохід одночасно з декількох джерел. Але тільки якщо у вас вистачить сили волі побороти свою природну лінь. Намагайтеся не впадати в крайності: наприклад, взяти кредит і спустити його на вражаючу відпустку – не найкращий варіант капіталовкладення.

Скорпіонам у 2021 році нудьгувати навряд чи доведеться. Початок року буде ідеальним для романтичних стосунків, прогулянок і вечорів на двох. У середині року Скорпіонам будуть потрібні відповідальність і обережність, щоб не помилитися з вибором, а кінець року буде ідеальним для укладення шлюбу. Сімейним парам також не доведеться нудьгувати, і для того, щоб стосунки залишалися цілісними, потрібно вчитися контролювати емоції.

Стрілець

Стрілець буде активно переглядати життєві пріоритети. Прекрасні представниці знаку згадають про те, що особисті стосунки важливіше роботи, а чоловіки зосередяться на головній справі в їхньому житті.

У рік Білого Металевого Бика на перший план для Стрільців вийдуть міжособистісні стосунки. При цьому справи у них будуть йти добре, оскільки піде зайва метушня. Варто бути обережними з безмежною довірою до ділових партнерів.

Білий Металевий Бик не дуже побалує Стрільців наступного року. Але навіть отримавши на руки чималий куш, наприклад, у вигляді відсотків з вкладу або спадщини, не поспішайте розлучатися з грошима. Ваш головний коник 2021 року – обережність і вдумливість. Рахуйте, перевіряйте, радьтеся з компетентними людьми – і лише потім вкладайте фінанси в вигідну справу.

Одиноким Стрільцям 2021 рік подарує не одну доленосну зустріч, і до них потрібно бути готовими. Сімейним парам астрологи рекомендують розпалювати пристрасть любові, а не тренуватися в гострослів’ї. Чим гармонійніше буде атмосфера в оселі, тим буде простіше справлятися з негараздами.

Козеріг

Білий Металевий Бик підтримає Козерога своєю енергією, і він зможе досить легко рухатися до поставлених цілей. 2021 рік для Козерогів – це професійна, творча й особиста боротьба за успіх зі своїми слабкостями. Адже вони готові звернути будь-яку гору, але тільки якщо на це не потрібно багато часу.

Важливо проявляти гнучкість, бути наполегливими та вчитися чекати. Час від часу в житті Козерогів будуть з’являтися великі суми, які вони зможуть направити в справу.

Щоб вийти в плюси та забезпечити собі гідне життя, Козерогам в рік Бика доведеться неабияк попітніти. Не можна ухилятися від роботи й відмовлятися від найменшої можливості додаткового заробітку. Тільки в цьому випадку символ року нагородить вас гідними грошовими бонусами, з якими можна буде взяти невеликий тайм-аут ближче до осені.

У новому 2021 році Козерогам допоможе вміння вичікувати та зберігати баланс. Обдумуючи свої кроки, Козероги зможуть уберегтися від безлічі розчарувань і конфліктів, а також знайти в собі сили для завершення стосунків, що вичерпали себе. Ідеальним часом для знайомств астрологи називають весняний період. Сімейним же парам важливо думати один про одного, намагаючись уникати егоїзму.

Водолій

Під заступництвом Білого Металевого Бика Водолій наважиться на серйозні зміни в особистому житті, в роботі та в побуті.

При цьому важливо не поспішати та приділяти достатньо часу підготовці та плануванню. Кращий час для рішучих кроків – початок весни 2021 року. У цілому рік сприятливий для Водолія: він буде здоровий, фінансово забезпечений, майже завжди в гарному настрої.

З приходом року Бика у Водоліїв можуть відкритися привабливі перспективи аж до зміни місця роботи й взагалі роду діяльності. А разом з цими змінами вас чекає зростання матеріального рівня життя. Остерігайтеся заздрісників і шахраїв – вони завжди бачать, де і що погано лежить. Отримуючи гроші, важливо правильно ними розпорядитися, щоб тієї ж миті не втратити.

Водоліїв чекає насичений рік, проте астрологи рекомендують не втрачати голови та не піддаватися спокусам тим, хто знаходиться в міцних стосунках. У цілому рік буде позитивним, проте є ризик зіткнутися з токсичними людьми, які будуть лише отруювати життя. Саме тому самотнім Водоліям астрологи рекомендують спочатку придивитися до потенційного партнера і лише потім давати волю почуттям.

Риби

Риби пережили непростий 2020 рік, в якому вони змогли накопичити досвід і знайти мудрість. І з приходом Білого Металевого Бика настає період, коли їм вдасться застосувати всі накопичені знання собі на користь. У цілому 2021 рік пройде для Риб відносно тихо.

Він обіцяє їм приємні подорожі, нові знайомства і моменти щастя. Відсутність поспіху допоможе глибше оцінювати ситуацію і знаходити оптимальні шляхи до набуття щастя.

Запорука фінансової незалежності Риб 2021 року – трохи менше розповсюджуватися оточуючим про специфіку своєї діяльності. Менше знають – міцніше сплять, а прибуток йде вам до кишені. Зірки не радять кардинально міняти свою роботу, все-таки ваші джерела прибутку показують себе не з гіршого боку. Намагайтеся задовольнятися тим, що маєте, – це надійніше.

Рибам астрологи рекомендують залишити переживання і сумніви, щоб провести 2021 рік позитивно. Невпевненість з приводу зовнішності та інші комплекси будуть затьмарювати існування, і Рибам пора перестати заганяти себе в рамки. Любов до себе допоможе знайти кохання в житті. Тим, хто вже знайшов другу половинку, астрологи рекомендують присвятити час сімейному життю, разом займатися спільною справою, щоб зблизитися й розкритися один для одного з нових сторін.

Зображення – Pixabay.com

1 коментар
  1. З НОВИМ РОКОМ❗

Додати коментар


Погляд

Депутати обласної ради сказали «ні» високим тарифам на газ та електроенергію для населення
Я, як і сотні моїх колег, з усієї України проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, особливо у період пандемії. 14-го січня депутати обласної ради ...

Новини

15 Січня, П’ятниця
17:39
Рік перебував у розшуку: підозрюваного у зґвалтуванні 10-річної ковельчанки затримали на кордоні з Росією
17:02
Нововолинці долучилися до загальноукраїнської акції проти підвищення тарифів 2
16:27
Набрала кредитів на чуже ім’я: дівчині з Нововолинська повідомлено про підозру
16:08
На Волині зафіксували 127 нових випадків коронавірусу: за добу – п’ять летальних, зокрема, й на Іваничівщині
15:50
Релігійна громада у Галинівці, де священник привітав Путіна з Днем ангела, офіційно перейшла до ПЦУ
15:13
Чи хочуть люди 300 нардепів замість 450: Рада почала телеграм-опитування 1
14:51
На трасі Устилуг — Луцьк — Рівне патрульні допомогли водію з пошкодженим колесом
14:15
З якими проблемами стикаються голови ОСББ у Володимирі та де шукають кошти на покращення житлового фонду
13:34
П’яного працівника охоронної фірми за кермом службового авто затримали у Нововолинську 2
13:18
Нововолинці боргують 45 мільйонів за тепло, а держава піднімає ціну на енергоносій: директор Теплокомуненерго розповів про роботу підприємства 4
12:49
В Україні скасували червоні дипломи: які нововведення чекають випускників
12:10
Cніг та санчата: по-справжньому зимовий Володимир-Волинський
11:51
У Володимирі померла 71-річна жінка, інфікована COVID-19
11:23
22 людини одужали від коронавірусу у Нововолинську, виявили – три нових випадки
10:31
У Волинській області розслідують дерибан земель чиновниками Держгеокадастру
10:14
Кількість хворих на коронавірус в Україні зростає: 15 січня зафіксували понад 8 тисяч випадків
09:41
У Нововолинську горів колишній склад
09:15
На «Ягодині» затримали авто, яке перебувало у міжнародному розшуку
08:28
Володимирські лісівники доглядають за плантацією веймутових сосон
07:12
У МВФ занепокоєні можливим «ручним керуванням» цін на газ – Мінфін 9
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі