Зима наближається: у Володимирі й Нововолинську з’явився перший іній
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/37e597bd-0d6d-4bb7-bc76-7d672ebccefe.jpg)
У регіоні Прибужжя вже відчувається подих зими. Землю вкриває іній, від чого, мабуть, у кожного з’являється гарний настрій і бажання одягнутися тепліше.
За прогнозами синоптиків, в останні дні цього місяця у Володимирі й Нововолинську очікуються температурні «гойдалки»: морози змінюватимуться періодами потепління. А на вихідні 28-29-го листопада взагалі ймовірний перший сніг.
Тож вже зовсім скоро побачимо справжні зимові барви, які почали ми вже відчувати. Адже ранок 26-го листопада подарував для мешканців Володимира й Нововолинська незабутні пейзажі. Рослини вкриті інеєм виглядають дуже гарно й нагадують про наближення новорічно-різдвяних свят.
До вашої уваги декілька світлин, які зробили журналісти БУГу, а також наші читачі: