<
Ангеліна Махнюк

Мій майбутній проєкт – про українську літературу, бо вона наразі потрібна суспільству

14:41 | 29.10.2023 / Погляд / /
46
/ Коментарі відсутні

Участь в Акселераторі культурних ідей від Клубу культурних менеджерів взала тому, що це об’єднання таких людей, які мають одну ціль. І, власне, почула стосовно Клубу від своїх колег «по культурі», які сказали: я подаюсь сюди, можливо, тобі це буде цікаво.

Мені стало цікаво і я вирішила спробувати. Для мене написання проєктів – це абсолютно нова сфера і тому все, що було протягом цих днів – це нові відкриття.

Писати проєктні заявки – це структурована справа, треба вчитися, визначати проблематику і завдання. Це потрібно, щоб в майбутньому організовувати культурні проєкти завдяки отриманим грантам.

Щодо ідеї, з якою я йшла на Акселератор. Вона стосується моєї роботи, тобто, бібліотеки. Ідея полягає в створенні літературно-мистецьких зустрічей – такого собі майданчику, де молодь і дорослі можуть презентувати свої власну творчість, зокрема вірші, де будуть профейсійні спікери, культурологи і філологи. Тут можна буде поглибити знання з української літератури і повчитися влучному слову.

Чому народилася така ідея? Мабуть, тому що я живу культурою, моя робота про літературу і це мрія, яку хочеться реалізувати. І я вірю, що вона наразі потрібна українському суспільству.

Триденна школа посиленого проєктного менеджменту «Акселератор культурних ідей» відбулася в рамках проєкту “Клуб культурних менеджерів”, який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки Українського культурного фонду.

Учасники йшли на Акселератор з ідеєю і за три дні за допомогою фахівців школи розвивали її в проєктний документ.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Мацюк
27.11.2023
Голодомор, репресії, Майдан, рашистька окупація України – невіддільні (частина/ознака) складові нашого Державотворення. ...
Олександра Шептор-Крась
21.11.2023
Люди, якщо вас вистачає лише на те, щоб «обсирати» волонтерів, які стараються «зі шкіри вилізти», забивши на себе, дім і ...
Альбіна Чорнобай
31.10.2023
Хочу реалізувати ідею у Ковелі, а саме – провести фестиваль ковалів, тому й прийшла на Акселератор, щоб повчитися. Назва ...
Володимир Пикалюк
30.10.2023
Питання реставрації та реконструкції пам’ятки національного значення Городище-Вали у місті Володимирі вже досить ...
Ірина Костюк
30.10.2023
Мені дуже хочеться вплинути і зробити Нововолинськ мистецько-привабливим. Є ідея, оскільки місто шахтарське, створити ...