<

Володимир Матвіюк

Мудра влада досягає компромісу в перемовинах, а Іваничівська – судиться, усіх обвинувачує і оправдовується

17:09 | 13.05.2024 / Погляд / /
1082
/ Коментарі відсутні

Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а про стан доріг з твердим покриттям на усіх вулицях, які давно, не грейдерувалися і не підсипалися.

В колишньому парку в центрі села, де не без дозволу місцевої влади позрізали дерева, все заросло триметровими кущами, в яких розвелися лисиці. Колишня контора колгоспу, яка має свого власника, ледь виглядає із кущів. Перед Пасхою не повністю вивезене сміття із кладовища.

Такий непривабливий вигляд має колишній центр Мишівської сільської ради, а після «одруження» з Іваничівською селищною радою, центр Мишівського старостинства.

Такий убогий Мишів не був ніколи, при будь-якому голові сільради або колгоспу, як сьогодні. І вина тут старости дуже мізерна. Бо ні староста, ні будь-хто інший із заступників не мають жодного права не лише щось ініціювати, але і висловити свою думку, яка не збігається з думкою голови. На початку квітня мені довелося це бачити і відчути цю гнітючу атмосферу, будучи за певних обставин, на нараді в голови з окремого питання.

Мета цього допису – привернути увагу і спонукати керівництво селищної ради до дії.

Завдання кожного жителя села незалежно від віку і конфесійної приналежності — відреагувати на цю інформацію.

Хай влада бачить, що не лише окремим особам не сидиться на пенсії спокійно, це турбує кожного.

Наведімо порядок усі разом, розбудімо владу, якій добре й так, або «какая разніца». Влада любить байдужих, але байдужість є ворог громади. Влада не любить, але боїться активних і наполегливих. Але лише активні і наполегливі можуть досягти того, що поставили собі за ціль.

Мудра влада досягає компромісу в перемовинах, за дверима кабінету. Недалека судиться, усіх обвинувачує і оправдовується.

Джерелом для публікації став пост на фейсбук-сторінці активіста Володимира Матвіюка

Нагадаємо, нещодавно Володимир Матвіюк повідомив, що в селі Мишів Іваничівської громади через яму на одній із вулиць ледь не зсунулася з катафалка труна з покійником. Неприємна ситуація сталася на Великдень.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Наталія Тарковська
30.04.2024
Під час розмов з цивільними я чую, як люди в селі ховаються від оборони своєї держави, як хваляться тим, що «краще живий ...
Віктор Вілентко
27.03.2024
Думав до завершення посту нічого не писатиму у фейсбуці, проте, маючи певну інформацію з моїх країв, не можу спокійно на ...
Артем Чапай
22.03.2024
Сьогодні вночі мої діти, як і багато інших, спали в коридорі. Я за них не особливо боявся. Коли друг-військовослужбовець ...
В'ячеслав Стрий
19.03.2024
Хочеться бачити рідне селище Іваничі ошатним, чепурним, упорядкованим. Але воно дедалі занепадає. Бо у голови громади ...