Володимирський ліцей №5 переміг у конкурсі «Назад у майбутнє: моя школа в 2033 році»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/fb_img_1696937708382_copy_1024x576.jpg)
Ліцей №5 імені Анатолія Кореневського міста Володимира став переможцем конкурсу «Назад у майбутнє: моя школа в 2033 році», який проводився в рамках Програми EGAP спільно з Міністерством цифрової трансформації України та ІТ-компанією ЕРАМ Ukraine.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Володимира.
Закладу буде передано сучасне обладнання: 2 мультиборди, набори робототехніки, метеостанцію, документ-камери, ноутбуки, 3-D принтер, наочність з біології та фізики для створення STEM-лабораторії.
Окрім того, для вчителів природничих наук, інформатики в рамках проєкту буде проводитися очне та онлайн-навчання. У ліцеї до кінця 2023 року буде впроваджуватись STEM-освіта, що сприятиме підвищенню мотивації учнів до навчання.