У Володимирському ліцеї №5 відкрили меморіальні дошки загиблим Героям, які там навчалися
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428703594_913581744108315_8768675415672245871_n.jpg)
На фасаді ліцею №5 імені Анатолія Кореневського у Володимирі додалось меморіальних дощок на честь полеглих за Україну випускників.
Про це повідомляє мер міста Ігор Пальонка.
Поруч із Дмитром Головіним, який загинув 9 років тому, тепер навіки закарбовані імена Андрія Нікончука, Андрія Рудакова, Євгена Ворошика, Віктора Музичука та Павла Плісака.
“Ці імена закарбовані не лише в новітній історії, на меморіальних дошках та книгах пам’яті, а і в наших серцях, адже завдяки полеглим Героям ми продовжуємо жити та боротись за свободу та незалежність України”, – йдеться у дописі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428611713_913581867441636_687834686343367458_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428613260_913581817441641_6837763546426315682_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428639995_913581930774963_7968860379350250291_n.jpg)