<

У прикордонному місті: для школярів ЗОШ №5 Володимира та переселенців влаштували екскурсію до музею в Устилузі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:22 | 15.07.2022 / Володимир / , , , /
Перегляди
615
/ Коментарі відсутні

14-го липня вчителі ЗОШ №5 та члени учнівської організації «Простір» з Володимира влаштували екскурсію для переселенців та містян, охочих відвідати музей композитора Ігоря Стравінського в Устилузі.

Завуч школи Олександр Тарасюк дорогою до прикордонного міста розповідав учасникам екскурсії історію Устилуга: про назву, вік, митницю та місце сили відомого на весь світ композитора.

Діти та дорослі відвідали музей, який колись був будинком сім’ї пісняра. Хоч Ігор Стравінський народився в росії, його мати була корінною українкою козацького походження, а сам композитор більшу частину свого життя провів у Європі, Америці та Україні.

Музичний автор був у дружніх стосунках та співпрацював з художником Пікассо, композитором Рубінштейном, дизайнеркою Шанель та іншими світовими талантами.

Саме в Устилузі інструменталіст написав відомі на весь світ опери “Весна священна”, “Петрушка”, “Жар-птиця”. Це було помістя батьків його дружини, в якому подружжя згодом побудували власний будинок за спроєктований Ігорем.

Окрім знайомства з творчістю композитора, відвідувачів екскурсії розважали пізнавальними іграми, співами під гітару від “просторян”, а також ласували печивом з цукерками та соком.

Школярам та їх батьками сподобалася екскурсія в прикордонному з Польщею місті та атмосфера, яку створили вчителі та учні ЗОШ №5.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок