У Шацьку змагатимуться норові собаки з усієї України
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/87676767567.jpg)
Всеукраїнські змагання серед норових собак по лисиці та борсуку рангу САСТ та САСІТ «Кубок Полісся 2015» відбудуться у Шацьку 26-27 вересня.
Організаторами змагань виступають ФМСУ, Волинський обласний осередок ФМСУ, Міжнародний плідник «Чорне узлісся». Початок о 9 годині. Допускаються всі норні собаки мисливських порід, які мають документи про походження ФМСУ та КСУ. Заявки приймаються на електронну адресу:zhmurkoi@mail.ru, або факсом (03355)2-05-31. Детальніше за телефоном: 067 509 61 63.
![1111 (1)](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/1111-1.jpeg)