У Нововолинському центрі ПМСД відбудеться дерматоскопічне обстеження на рак шкіри
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/91354513_269897460671499_1534691114504683520_n-1.jpg)
10-го вересня у Нововолинську на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 ( пр. Поштовий 1, приміщення центру зайнятості) відбудеться виїзне дерматоскопічне обстеження на рак шкіри.
Прийом здійснюватиме лікар-дерматовенеролог Волинського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Юлія Ніколайчук, повідомляють на сторінці медзакладу.
Огляд є повністю безкоштовним. Початок о 10:00.
Телефон для довідок та запису: 068 733 66 29 з понеділка з 8:00 до 17:00.