У Нововолинському центрі ПМСД запрацював call-центр
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/96418478_564923751097203_7630380877360398336_n.jpg)
З 8-го травня у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги запрацював call-центр.
Про це інформують на базі медзакладу у фейсбук.
Колл-центр працює повноцінно на базі амбулаторії №4 ЗПСМ. Він створений для покращення якості надання первинної медичної допомоги, а саме всі дзвінки, що здійснюються до амбулаторій №1, №3 та №4 будуть переадресовуватися в окремо створений кабінет call-центру.
Зазначають, що реєстратори call-центру телефоном будуть здійснювати запис на попередній прийом до лікарів усіх амбулаторій, надавати інформацію про графіки прийому усіх сімейних лікарів і лікарів педіатрів та усю інформацію, яка необхідна пацієнтам.
Також додають, що реєстратори, що працюють у реєстратурах амбулаторій більше не будуть відповідати на дзвінки телефоном і зможуть більше часу приділити пацієнтам, що підійшли: записати на прийом, надати амбулаторну карту та довідкову інформацію.
Call-центр працює з понеділка по п’ятницю з 7:40 до 18:00, субота з 9:00 до 15.00.
Номера теолефонів:
- Амбулаторія ЗПСМ №4: 4-90-03 , моб. телефон 097 773 82 60;
- Амбулаторія ЗПСМ №1, 5-й мікрорайон 6: 4-60-30, моб. телефон 097 773 82 78;
- Амбулаторія ЗПСМ №3, пр.Дружби 19:4-12-29, моб. телефон 097 773 82 36;
- Амбулаторія смт. Благодатне: 9-56-13, моб. телефон 097 773 82 11.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/96405368_564923804430531_4322492787917324288_n.jpg)
Чому мед працівники без масок і рукавичок на робочих місцях?
Бо добре знають,що та маска до одного місця.
А телефони цього колл-центру чому не вказали?
Додали телефони