Поліція затримала 52-річного володимирчанина, який обікрав дачу пенсіонерки з Нововолинська
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/na_novoushichchini_cholovik_obikrav_znayomih_yaki_prihistili_yogo_na_dachi_1_2024_01_11_12_01_19.jpg)
У Володимирському районі 52-річний чоловік обікрав дачу 75-річної пенсіонерки. У період з листопада по лютий зловмивсник викрав з її дачі у Володимирському районі господарські речі.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Поліцейські встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 52-річний житель Володимира.
За фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Слідство триває.