<

Перероблятимуть органічні відходи: інвестор з Польщі зустрівся з мешканцями Нововолинська

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:09 | 9.06.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
2909
/ коментарів 8

8-го червня в аудиторії ТНЕУ відбулась відкрита зустріч інвестора з Польщі з мешканцями громади. Він хоче у Нововолинську відкрити підприємство з переробки органічних відходів.

Інвестор має намір брати участь у торгах з права оренди на земельну ділянку.

Йдеться про ділянку, яку було сформовано ще у 2015 році за адресою: вулиця Сокальська, 54,  площею 3,0 га, це в районі другої шахти.

Аукціон має відбудеться 3 липня 2023 року через «Прозоро. Продажі».

На зустрічі Роберт Корнавський розповів про підприємство та відповідав на питання людей. Це не громадські слухання, а відкрита зустріч, розмовляв інвестор польською, присутні були не проти.

Депутат Богдан Бадзюнь розповів, що був взимку в Польщі з іншими депутатами на підприємствах цієї фірми. І бачив їхню роботу на власні очі. Що в інвестора є різні обʼєкти, як великі сміттєпереробні заводи, так і невеликі для переробки органічних відходів, які працюють в місті й не мають ніякого запаху. Додав, що для нашого міста пан Роберт принесе користь і потрібно дати йому шанс, що він готовий інвестувати та покращити нашу громаду.

Також люди виступали проти, адже вже наслухались обіцянок від інших інвесторів, а потім страждають від смороду та випарів.

По завершенню домовились провести ще одну зустріч, адже через технічні несправності не вдалося показати презентацію для присутніх.

Отже, презентація проєкту, технічні характеристики, опис роботи та обладнання:

Читайте:

У Нововолинську планують залучити польських інвесторів для реалізації проєкту з переробки відходів.
коментарів: 8
  1. Наскільки я зрозумів це не глибока переробка відходів все переробка тільки органічних відходів тобто будуть збирати тільки те з чого можна зробити біогумус, а все інше буде далі іти у відходи. З представлення не зрозумів як буде організований збір біо відходів.

  2. Якщо цій завод такий безпечний, чому його не строять під Варшавою, біля Любліна? Україна теж підвезе своє сміття для переробки!

    • Бо під Варшавою і біля Любліна нема продажних вислужливих перед панами Бадзюнів

  3. Такий завод має бути за містом а не в межах міста і крапка! Видно, дуже лакома та ділянка…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер