Передракові стани, онкологія та патології: розповіли про результати дослідження на мамографі в Нововолинську
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/67513711_343125259956600_4501079795827736576_n-1024x768.jpg)
Із 22-го липня у Нововолинську працював пересувний цифровий мамограф з Волинського обласного медичного центру онкології. На заклики медиків відреагували – обстеження пройшли 545 жінок та двоє чоловіків.
Усі охочі мешканці міста мали можливість пройти безкоштовний огляд до 2 серпня, а згодом обладнання транспортували і до селища Благодатного. Заступниця головної лікарки Нововолинського Центру ПМСД Людмила Корзонюк розповіла про результати, – повідомляє Нововолинськ.com.ua
«У обстежених було виконано 1094 дослідження молочних залоз. Лікарі виявили 3 раки, 8 передракових стани, 22 патології молочних залоз, 1 підозру та 2 підтверджених новоутвори, 4 кисти та 8 локальних фіброаденоматозів», – розповіла лікарка.
Наразі працівники центру ПМСД телефонують жінкам та повідомляють результати обстежень, направляють на додаткові обстеження.
Лікарі закликають жінок після 35-ти проходити обстеження не рідше, ніж раз у два роки. А старших не нехтувати діагностикою і обстежувати молочні залози щороку. Хворобу легко вилікувати, якщо вчасно виявити її.