<

Мер Нововолинська 1 липня скликає позачергову сесію через проєкт будівництва сміттєпереробного заводу

17:10 | 30.06.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2529
/ коментарі 3

Міський голова Нововолинська ініціював проведення позачергової сесії Нововолинської міської ради через проєкт будівництва сміттєпереробного заводу.

Сесію хочуть скликати 1-го липня, повідомив Борис Карпус у фейсбуці.

“Я бачу велику дискусію мешканців громади щодо доцільності розміщення такого підприємства. Закликаю депутатів прийти на сесію завтра, 1 липня. Переглянути своє рішення щодо аукціону з продажу права оренди на цю земельну ділянку”, – сказав мер.

Додав, що місто вже має негативний досвід з екологічно небезпечними підприємствами. Рішення повинно бути виважене та на користь громади.

Нагадаємо, польський інвестор хоче збудувати в Нововолинську підприємство з переробки зелених відходів. Він мав брати участь в аукціоні на право оренди земельної ділянки біля другої шахти. Її ще у 2015 році було сформовано під будівництво сміттєпереробного заводу. Мешканці Нововолинська виступили проти розміщення на другій шахті підприємства польського інвестора. Адже не вірять, що перероблятимуть тільки органічні відходи й що не буде неприємного запаху та шкоди для середовища.

Читайте також:

Чому мовчить Борис Карпус?

Щоб листя не спалювали, його можна переробляти: у Нововолинську інвестор розповів про підприємство з переробки органічних відходів.

Інвестор з Польщі зустрівся з мешканцями Нововолинська.

У Нововолинську планують залучити польських інвесторів для реалізації проєкту з переробки відходів.
коментарів: 3
  1. “Рішення повинно бути виважене та на користь громади!” :)))))
    Швидше на користь чиєїсь кишені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Травня, Неділя