<

На екологію Волинського краю майже не виділили бюджетних коштів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:30 | 20.01.2015 / Новини / , , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

38 тисяч гривень викроїли з обласного бюджету 2015-го року на виконання екологічних проблем.

Про це під час засідання постійної комісії з питань екології та раціонального використання природних ресурсів сьогодні, 20 січня, повідомила заступник директора департаменту фінансів Волинської ОДА Валентина Максимчук, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини

Так, з її слів, цього року кошти з обласної скарбнички виділятимуть лише на виконання Регіональної програми «Екологія -2015». Загальна сума, виділена на розвиток програми становить 38 тисяч гривень.

На думку депутата облради Ігоря Леха, на жаль, ця сума не вирішить і частини проблем, пов’язаних з питаннями екологічної безпеки Волині, тому важливіше спрямувати ці кошти на вирішення інших, більш нагальних для регіону проблем.

Однак члени профільної комісії таки рекомендували проект обласного бюджету на 2015 рік на розгляд чергової сесії.

Цьогоріч виділили вдвічі менше коштів на фінансування різноманітних обласних програм. Так, у 2014 році з бюджету області профінансували 50 програм, тоді як у 2015-му планують лише 30.

Про це під час засідання постійної комісії облради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства повідомив заступник директора департаменту фінансів ОДА Володимир Селедець.

З його слів, у 2015 році з обласного бюджету профінансують наполовину менше програм, оскільки багато із попередніх просто-напросто не виконують. Тому, на думку посадовця, їх варто зняти з обласного балансу взагалі. Саме з цієї причини кількість таких програм скоротили із 50 до 30.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Травня, Середа
21 Травня, Вівторок