<

Пожежа залишила без житла: сім’я студентки Володимир-Волинського педколеджу потребує допомоги

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:20 | 17.03.2020 / Володимир, Любомль / , , , /
Перегляди
17
/ Коментарі відсутні

12-го березня трапилася пожежа в селі Мшанець, що за 25 кілометрів від Любомля. Згорів будинок, в якому проживала сім’я студентки 3-го курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського. Дівчина розповіла БУГу, що наразі вона та п’ятеро інших членів сім’ї змушені шукати прихистку в сусідів та родичів. Коштів на те, щоб бодай відремонтувати дах будинку, немає.

18-річна Діана Згоран навчається у Володимирі-Волинському на вчителя образотворчого мистецтва та дизайнера. Вона розповіла БУГу, як все сталося.

“Почало все горіти близько опів на 12-ту ранку в четвер (12-го березня – авт.). Оскільки пожежа почалась згори, то ніхто нічого не помітив. Ми навіть спершу не зрозуміли, що щось горить.

Коли вже побачили вогонь, то почали все виносити з хати. Головне, що врятували документи і гроші”, – розповідає студентка.

У будинку згорів весь дах, вся підлога. Одне вікно вибухнуло під час пожежі, два – дали тріщини. Не лишилося і меблів.

Діана розповіла, що її 93-річну бабусю та брата забрали родичі в Любохинець. Четирьох членів сім’ї, серед яких і дівчина, прихистили сусіди.

“А ми поки живемо у сусідів. У сім’ї нас шестеро людей: я, мама, тато, бабуся, дідусь і менший братик. Будинок був дерев’яний, але з однієї сторони. Ми вже закінчували робити ремонт, обкладали стіни бетонними блоками.

Пожежна частина знаходиться десь за 7 кілометрів від села, то довелося чекати, поки вони приїдуть. Гасили пожежу самотужки та й сусіди допомагали. Але, оскільки осередок загоряння був зверху, люди просто не могли туди дістати. В нас стоїть літня кухня близько біля хати, то на неї найбільше зливали воду, щоб не загорілась”, – пригадує дівчина.

За словами студентки, зі збором коштів їй допомагають її одногрупниці. Саме вони поширюють інформацію з реквізитами на своїх сторінках в інстаграмі.

“Поки що ми не знаємо, де будемо жити. Наразі у нас найбільша потреба у коштах, аби накрити дах”, – каже Діана.

Дідусь дівчини, Петро Миколайович повідомив журналістам БУГу, що офіційна причина виникнення пожежі – коротке замикання.

“В найпершу чергу, треба зробити дах, в принципі, не зима йде, а літо. В нас він був перекритий бляхою, за яку ми 5 років тому віддали 15 тисяч гривень, коли долар був по 8. Не уявляю, скільки це вартуватиме зараз.

Самотужки відновлюємо і люди помагають. Нам кожна копійка допоможе. Їсти є що: картопля є, сало є, то таке”, – бідкається чоловік.

Петро Миколайович радіє, що люди відгукуються на прохання допомогти: сьогодні перерахували 500 гривень, прийшло навіть 4000 із Києва.

“Страховка була два роки тому, але ми не мали як заплатити, бо займались ремонтом, адже завершальний етап. Був у сільського голови – каже, звертатися до депутатів… Та у нас нема таких бізнесменів-меценатів.

Допомогти сім’ї можна за реквізитами: Карта ПриватБанку 4149 4991 4268 0246 Соколюк Петро Миколайович (дідусь Діани).
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа
20 Лютого, Вівторок