На Іваничівщині релігійній громаді ПЦУ передали культову споруду
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/unnamed-5.jpg)
Культову споруду, пам’ятку архітектури місцевого значення отримає релігійна громада села Біличі Іваничівського району.
Про передачу культової споруди йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА, – передає Волинь onlіne.
“Враховуючи звернення настоятеля Свято-Михайлівської релігійної громади Православної церкви України села Біличі Іваничівського району, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України користування культовим майном, вирішили передати у постійне безоплатне користування для релігійних потреб вказаній релігійній громаді культову споруду, пам’ятку архітектури місцевого значення (охоронний №140-Вл), що розташована у селі Біличі”, – зазначають в документі.