Автобус Луцьк-Іваничі із пасажирами вилетів на узбіччя
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48397954_2254289797924104_6105620865410400256_n.jpg)
ДТП трапилася між селищем Іваничі та селом Старосілля 18-го грудня близько 10:30. Через слизьку дорогу автобус Луцьк-Іваничі із людьми вилетів на узбіччя.
За допомогою буксирувального тросу та пожежного автомобіля рятувальники 18-ої державної пожежно-рятувальної частини селища Іваничі витягнули транспортний засіб на дорогу.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/48368519_1943742852596568_3598674366272897024_n.jpg)
Як повідомив головний інспектор Іваничівського районного сектору У ДСНС України у Волинській області Анатолій Киричук, потерпілих внаслідок ДТП немає.
Очевидці розповідають, що на вказаній ділянці дорога вкрита льодом і зовсім не посипана.
А де ж тепер ця влада? Де Бадзюнь де всі?
Чи їх це не стосується, «моя хата з краю нічого не знаю»
Біля КОРИТА !!!
А в самоволі піску побрали то чо не посипають де діли?