<

Антимонопольники звинуватили Луцький, Іваничівський та Любомльський виконкоми у бездіяльності

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:36 | 8.07.2019 / Іваничі, Любомль / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Антимонопольники зобов’язали виконкоми Луцької та Любомльської міських рад, а також Іваничівської селищної ради провести конкурси з призначення управителя багатоквартирних будинків, де співвласники не прийняли рішення про управління ним.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, – передає Конкурент.

Волинські антимономольники виявили, що бездіяльність виконавчих комітетів Луцької та Любомльської міських рад, а також Іваничівької селищної ради, яка полягає у непроведенні конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, де співвласники не прийняли рішення про управління багатоквартирним будинком, містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції.

Відповідно до пункту 5 статті 13 Закону, у разі. якщо упродовж одного року з дня набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

У разі, якщо місцевою радою або її виконавчим органом прийнято рішення про делегування іншому органу – суб’єкту владних повноважень функцій із здійснення управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості
послуг, управитель призначається на конкурсних засадах таким органом.

Адміністративна колегія Відділення надала виконавчим комітетам обов’язкові для розгляду рекомендації щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, де співвласники не прийняли рішення про управління багатоквартирним будинком, а саме: на конкурсних засадах.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа