<

У Володимирі відбулись змагання зі спортивного орієнтування

01:16 | 28.09.2024 / Володимир / /
8

27-го вересня на території ліцею № 2 та у парку, що на вулиці Драгоманова уВолодимирі, відбувся чемпіонат Володимирської громади зі спортивного орієнтування серед учнів 6-7 та 8-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Участь у змаганнях взяли команди ліцеїв №3, імені О. Цинкаловського,  №5 імені А. Кореневського та гімназії №7, пишуть на сайті міста.

Привітав учасників змагань заступник міського голови Андрій Гудим, який підкреслив важливе значення подібних заходів, особливо в теперішній час, побажав усім плідних цікавих змагань та перемоги – найсильнішому.

Усі учасники, а це учні 6-7 та 8-9 класів, змагались в особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування в заданому напрямку.

Головним суддею змагань був завідувач туристсько-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти Олександр Лещук.

В особистому заліку серед дівчат 8-9 класів перше місце здобула Дарина Голячук (ліцей ім. О. Цинкаловського), ІІ місце – Анастасія Калитюк (ліцей ім. О. Цинкаловського) та ІІІ місце – Юліана Лещук (ліцей № 3);

• серед хлопців 8-9 класів перше місце здобув Денис Сак (ліцей № 5 ім. А. Кореневського), ІІ місце – Марк Ткачук (ліцей ім. О. Цинкаловського) та ІІІ місце – Артем Цьось (ліцей № 5 ім. А. Кореневського);
  • серед дівчат 6-7 класів І місце здобула Вероніка Котлярова (ліцей ім. О. Цинкаловського), ІІ місце – Ангеліна Гаревських (ліцей ім. О. Цинкаловського) та ІІІ місце – Марія Браславець (ліцей № 5 ім. А. Кореневського);
  • серед хлопців 6-7 класів І місце здобув Ярослав Журавель (ліцей ім. О. Цинкаловського), ІІ місце – Максим Мартинюк (ліцей № 3) та ІІІ місце – Іван Романюк (ліцей № 3).

У загальнокомандному заліку І місце посіла команда ліцею імені Олександра Цинкаловського, ІІ місце – команда  ліцею № 3, а бронзовими призерами стала команда ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського.

Усі переможці та учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами.