У Володимирі пройшов обласний турнір з бойового гопака
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/eaebbfb3-7df7-4a64-9aaf-d159036ce7eb-1.gif)
19-го травня у володимирському спорткомплексі «Олімп» пройшов обласний турнір з бойового гопака «Нескорені духом».
У турнірі взяла участь неймовірно велика кількість бажаючих здобути першість області. Вихованці Школи бойового гопака «Шаблезуб» із Нововолинської, Луцької, Ковельської, Володимирської та Устилузької громад.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/b391afe8-abad-4be1-8a6b-3f3752ee2ee4.gif)
Хлопці та дівчата різних вікових категорій проводили поєдинки у дисциплінах “Забава” та “Борня”. Після чого найкращі були нагороджені медалями та грамотами.
Це саме те, що ми повинні поширювати і розвивати в нашому молодіжному середовищі. Чому не назвали переможців?