Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче “Лісне озеро”
Ось на яку калюжу перетворилось мальовниче озеро – гарний рекреаційний куточок, де відпочивали ми в дитинстві.
Раніше озеро було облаштоване містками і можна було ловити рибу: окунь, щука, короп, плотва, краснопірка. Тепер там можна ловити тільки головастиків. Вартість ловлі головастиків 150 гривень. Вода жовта та смердюча, а раніше у цьому озері можна було плавати.
Побачене вражає……
В голові крутиться фраза “чому?..”
ЧОМУ озеро чи землю біля нього здали в оренду на 49 років?
ЧОМУ ніхто з відповідних органів – екологи, рибоохорона Волині, міністерство водних ресурсів не звертає увагу на те, що відбувається з озером?
ЧОМУ орендарі не проводять регулярно розмулення джерел?
ЧОМУ на питання чи можна ловити рибу, сторож говорить: – “Можна, білет 150 гривень”.
Громадянин запитує: – “Яка риба ловиться?”
Охоронець: – “Плотва, карась”
Громадянин: – “Коли це орендарі запускали в озеро карася та плотву?”
Охоронець розводить плечима.
І ще багато чому, чому, чому.
Взяли в оренду бо це модно круто а далі якось буде,головне для них що взяли.
а хто взяв в оренду це озеро і так там господарює777
Озеро не річка, почистити раз і на багато років хватить. Але нікому нема до того справи! Що пише в договорі оренди? Хто й кому його здав? На все є контролюючі органи
і ще . ситуація з тим , що в Дісному та в них озерах , де господарювали орендарі пояснюється досить просто. Століттями природа відрегулювала процес собміну води між комплексои озер в цьому районі в залежності від опадів. тобто була створена природою система водних зєднань між озерами. І тому і в озері Ліснрму булп вода і в інших озерах рядом теж . Коли прийшов орендар він звичайно прагнув отримати прибутки вуіжд розведення риби і тому штучно зробив зєднання між озерами . і мабуть , щоб виловити рибу спускав всю воду в Лісне , а вона піпла в річку . Далі баланс води не відновився і тому все пересохло і Ліснму нізвідки отримати підживлення . Джерела замулилисчя і вони мають тенденцію після втручать взагалі пропадати. Тут звичайно теж вплинула загальна тенденція до зменшення рівня грунтових підземних шарів і от все до купи і ми маємо там місцеву екологічну катастрофу . Тут звичайно виникає питання – куди дивилися державні мужі , державні екологічні особи , які повинні контролювати такі процеси . На ли це явище бездіяльності та халатне відношення до своїх обовязків , а це вже може кваліфікуватися як злочини за що наступає певна відповідальнісь !!! Та пмтання в тому , чи захочуть силові структури займатися такими питаннями ???