Ситуація на шахтах не радує
Гірники повинні отримати зароблене. Але нема вуглевидобутку вугілля.
Більше 40 відсотків становить на сьогодні виконання річного завдання і нема боргу держави перед волинськими гірниками за відвантажене вугілля. Однак, цей стан справ потрібно вирівнювати.
Своє слово має сказати і керівництво Поромівської ОТГ, куди ідуть податки з цього підприємства, а також дирекція ДП «Волиньвугілля».
З дня на день у міністерстві мають розділити 300 млн грн дотації. Ці кошти передбачені на усі 33 шахти, які діють на підконтрольній Україні території.
Скільки отримають волинські вугільні підприємства – поки що невідомо.
* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Віктор Борисович, щось ви не туди загинули, Поромівська ОТГ ніяк не може впливати на роботу шахт – це відповідальність об’єднання, яке знаходиться на території вашого міста, от і дайте відповідь і не робіть з людей дурнів.
І окрім того. Міський голова, згідно “ЗУ про місцеве самоврядування” має право перевіряти та впливати, певним чином, на промислові підприємства розташовані на підконтрольній йому території. Згідно того ж закону, мер, якщо він на своєму місці, відповідає перед громадою буквально за все. І у тім числі й за ДП “ВВ”, яке розташоване у Нововолинську. Так, що не придурюйтесь, за своєю давньою звичкою.
ніяки гузі ,гунчики ,палиці,сапожнікови і тим більше макарчуки ,на цей прцес не впливають – а попіаритись ? “утром мажу бутерброд – сразу мысль – а как народ ?”