Люди, невже вам отак комфортно: стан дворів у ваших руках

12:09 | 11.08.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

Довго вагалась, чи варто піднімати це все, але мовчати вже не вийде, бо то таки край. Я висловлю свою думку, а ви вже визначайте, права чи не права. Організуватись і навести самостійно лад у дворах не так і важко.

Трапилась нагода прогулятись мікрорайоном. Була гарна погода, світило гарно сонечко. А ще – не було і сліду від неприємних запахів від нашого улюбленого Кроноспану. Все сприяло тому, аби мандри були вдалими і успішними. На дереві висіли соковиті і смачні вишеньки, які можна було підгризати в процесі. Приємне і таке хороше літо. Навіть комарі не були дуже брутальними.

І знаєте, що це все псувало? Стан дворів. Стан наших дворів. Де ми живемо, вішаємо прання, де бігають наші дітки, де пройшло наше і їхнє дитинство, де нам мало би бути добре і затишно, бо ж то наше.

Ви ж теж це бачите. І ці потрощені лавки, і знищені часом гойдалки, і карусель, котра давно не обертається, бо просто впала на землю. Ви це бачите і просто мовчите. І нічого не робите. 

Мені дуже і дуже соромно. Чому? Тому що ми самі це допускаємо. Тому що ждемо, коли станеться диво і хтось для нас щось зробить.
Не зробить.

Ніхто замість нас не вирішить наших проблем. Ніхто не пофарбує, не підклеїть і не відремонтує. І не треба казати, що є комунальники, ви давно їх бачили за такими заняттями? Чи може хто із знайомих в курсі? Люди, це Ваші діти будуть там бавитись, це Ви і Ваші сусіди сидітимуть на отих лавочках. Адже це не так і важко – організуватись. Вічний принцип про встав і зробив. Однак набагато краще жити з підходом про мою хату краю. 

Нащо створювати ОСББ? Нехай цим хтось там займеться.

Нащо скаржитись на діяльність підприємств? Раптом хтось інший то зробить.

Від мене місцева влада отримує червону картку  –  адже як можна було до отакого стану довести Нововолинськ? Мікрорайони мало того, що труять всякою хімією, так ще й отаке. Я мама трьох дітей, і мені абсолютно не байдуже, де і як зростатимуть вони.

Якщо щось не працює як треба, то це треба або ремонтувати, або взяти інше. На жаль, місцева влада вже дуже давно жодному ремонту не підлягає. Цьому місту однозначно потрібні зміни.

Могла би сказати ще дуже багато слів, але світлини, які додаю до тексту, будуть значно красномовніші.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Читаю дописи від молодих людей і одночасно радісно і сумно. Радісно що вже є нове покоління яке мислить по-європейськи і бачить проблеми міста і хоче змін і ще раз змін.І сумно що “стара гвардія”-мої ровесники, тобто ті хто переступив 60 і 65р не хочуть відступитися від “міського корита” і жити в своє задоволення…
    Дуже хочеться бачити рідне і дороге мені місто успішним і гарним і надіюсь що молодість переможе.

  2. Шановні молоді мамусі і татусі ! а де ваші руки для того щоб поремонтувати качелі для своїх діток?

Додати коментар


Як моторошне минуле зробити туристичною атракцією
Володимир-Волинський – місто з багатою історією. Є на його сторінках і темні, криваві, страшні моменти. Пам’ятаючи про минуле, ми не забуваємо про день завтрашній, в ...
Зміни в місті мають поліпшувати рівень життя усіх його мешканців
Багато у Володимирі говориться про розвиток туризму, та на ділі воно важко просувається –  треба реально дивитися на речі і на те, що ми маємо. Ми, мабуть, найбільше ...
«У Володимирі стало зовсім трішечки, але безпечніше жити» – провели тренінг з першої медичної допомоги
Ну от і провели тренінг по першій домедичній допомозі у Володимирі-Волинському. Що можна сказати – дякую тим, хто прийшов і спробував в теорії й у практиці надати першу ...
Історія з музичного минулого, або Як Нововолинськ вміє бюджетні кошти використовувати
Якщо хтось думає, що тут буде про асфальт, стадіон, годинники, чи ще щось, то ні, не про то. Відкрию свою велику таємницю, а хто мене знає, то тому і не таємниця. В далекому ...
Про поєднання здорового способу життя і роботу в органах місцевого самоврядування
Чимало з Вас зі скептицизмом та нерозумінням дивиться на те, як так – староста Старолішнянського старостинського округу Поромова настільки вдарився у спорт? Чи не заважає ...