Збірна Волині з туризму завоювала в Литві “золото” та “бронзу”

21:21 | 17.06.2015 / Новини /
6
/ 1 коментар

Збірна команда Волині (вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій) повернулася додому зі змагань серед школярів та молоді, що проходили в Каунассі (Литва) впродовж 11-14 червня

Україну представляли дві збірні команди – з Волині та Закарпаття. У складі волинської команди виступали:Дмитро Вірич, Василь Ляшук, Дмитро Тимощук, Парасковія Зуб, Тетяна Остапчук, ДеонисійСеменюк, Яна Микитюк, Роман Жабінський. Тренер команди – Олександр Оришко, інструктор з туризму обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, майстер спорту України, – повідомляють “Волинські новини“. На цих міжнародних змаганнях брали участь команди з Литви, Латвії та України.

Триденна програма заходу включала в себе подолання дистанцій особистої та командної туристської «смуги перешкод», а також туристсько-пішохідне раллі. Волиняни показали достойний рівень спортивно-туристської підготовки та технічної майстерності. Так, в особистому заліку з техніки туризму Дмитро Тимощук здобув третє місце і таке ж місце посіли волинські спортсмени у командному заліку. На туристсько-пішохідному ралі наша команда фінішувала другою, хоча на окремих ділянках – водній та велосипедній – була найкращою.

В загальному заліку волинська збірна здобула бронзові нагороди. Кубки, медалі, дипломи та сувеніри з почестями вручив головний суддя змагань та подякував за активну участь.

Окрім того, програмою були передбачені і змагання з нічного орієнтування.

У цьому виді волиняни були кращими: І місце серед дорослих здобув Олександр Оришко – тренер команди, а ІІІ місце серед юніорів виборов Дмитро Тимощук