<
Як обміняти українське посвідчення водія у Польщі: пояснення МВС

14:45 | 26.01.2023 / Новини / , , /
Перегляди
277
/ 1 коментар

У Польщі в чотирьох містах працюють центри, де українці можуть обміняти посвідчення водія.

Про це інформує Урядовий портал.

З липня 2022 року Європейський Союз розширив можливості користування українським посвідченням водія для всіх, у кого є статус тимчасового або належного захисту в країнах ЄС.

На період дії статусу дозволено користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну; користуватися українським посвідченням водія старого зразка, яке оформлене лише кирилицею, без необхідності мати додатково завірений переклад; отримати тимчасове посвідчення водія зразка ЄС у разі втрати чи викрадення українського посвідчення.

Обмін відбувається за таким алгоритмом: людина звертається до адміністратора центру ДП “Документ” і nfv оформляють заявку, потім її розглядає адміністратор сервісного центру МВС в Україні. У разі успішного схвалення, у Польщі відбувається друк та видача нового посвідчення водія. Центри працюють в чотирьох містах.

Наявне посвідчення водія людина має лишити адміністратору центру ДП “Документ”. Відновлення посвідчення водія при втраті чи викраденні — не надається за кордоном, тільки обмін. Відновити ж документи можна лише на території України.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
27 Березня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі