<

Волиняни вибороли «золото» на турнірі з Бразильского Джиу-Джитсу

21:49 | 22.04.2015 / Новини /
2

Волинські спортсмени стали одними з кращих, достойно виступивши на турнірі з Бразильского Джиу-Джитсу. Додому спортсмени повернулися із золотом та бронзою.

Щорічний турнір з Бразильского Джиу-Джитсу «Khmelnitsky BJJ Spring Open 2015» відбувся цими вихідними в славетному місті Хмельницький, де Волинь представили вісім спортсменів із клубу Бразильского Джиу-Джитсу і Грепплінга «GARDA», – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

У цих змаганнях мірялися силою, технікою та навичками спортсмени з Рівного, Івано-Франківська, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Києва, Житомира, Жмеринки, Львова та Фастова.

Перемоги волинян – три золота та одна бронза.

Так, серед дорослих у ваговій категорії 88.3 кілограма переможцем став тренер команди «GARDA» Михайло Савчук, здобувши першість у трьох сутичках.

Фінальний бій.

Кращим у вазі до 70.3 кілограма став лучанин Михайло Іщук. Свою перемогу здобув завдяки блискавично виконаному больовому на руку.

Серед юніорів у ваговій категорії до 60 кілограмів був непереможним вихованець клубу «GARDA», учень Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Дмитро Мерченко. Варто зауважити, що цей турнір – дебют для молодого спортсмена. Тут він зміг реалізувати себе, вигравши два поєдинки достроково задушливими прийомами.

«Для мене це перший виступ на всеукраїнських змаганнях. Я трохи нервував, адже представляв нашу область й захищав честь спортивного клубу, де тренуюся. Втім, у мене повірив тренер і я його не підвів. Суперники були з досить високим рівнем, були важкі сутички, але завдяки інтенсивним тренуванням, хорошій підготовці я переміг», – розповідає для журналістів Дмитро.

Серед юніорів достойно показав себе Роман Денисюк. Виступивши у ваговій категорії до 79.3 кілограма, виборов бронзу.

Волинські спортсмени кажуть, що ці перемоги – хороший старт для нових здобутків, адже цілі у них амбітні – стати кращими на Чемпіонаті України з Бразильского Джиу-Джитсу і Чемпіонаті України з Панкратіону.

Зауважимо, що серед 14 команд волиняни посіли 5 сходинку.