Волинське дербі: Головно проти Олеська

10:19 | 20.10.2014 / Новини / , , /
11
DSC_0225

У Любомлі на фіналі відкритого Кубка району з футболу визначили переможця, – повідомляє інтернет-видання «БУГ».

У Любомлі 19 жовтня на стадіоні «Колос» відбувся фінал відкритого Кубка району з футболу серед колективів фізкультури. На полі зустрілися команди з селища Олеськ та селища міського типу Головне. Гра подарувала вболівальникам безліч інтригуючих моментів та голів і закінчилася з рахунком 5:1 на користь ФК «Головно».

Таким чином, хлопці з Головно стали чемпіонами району, а олеськівці здобули срібло. Чемпіонам вручили медалі, грамоти та кубок. Кубок району з футболу відбувся за підтримки кандидата в народні депутати Ігоря Гузя.

Після вручення медалей футболісти селища Головне здійснили чемпіонський забіг навколо стадіону.

Нагадаємо, 1/4 кубка Любомльського району тривали минулими вихідними, 11 та 12 жовтня. Також під час відкриття Кубка району нагороджували й переможців чемпіонату Любомльського району. За результатами першості району з футболу переможцями стала команда із села Полапи.