<

Володимирські хокеїсти поступилися команді з Рівного

15:36 | 1.03.2016 / Новини /
2

Третій тур завершився протистоянням двох команд з різних полюсів. «Фаворит» з Рівного конкурує з ХК «Луцьк» за перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Волині з хокею, а ХК «Володимир» розташувався на дні цього списку.

Повідомляє ІА Волинські Новини.
«Фаворит» – «Володимир» – 9:1 (4:1; 1:0; 4:0)

Вже у першій чверті рівняни забезпечили собі комфортний відрив. Правда, й «Володимир» не думав здаватись. На 10-ій хвилині красивий гол забив Віктор Герасимчук. На той момент рахунок у грі був 2:1. Хоча статистика кидків після перших двох 25-хвилинок у двох команд не дуже відрізнялася (13:12), більш влучними були гравці «Фаворита» – 5:1.

В останньому періоді рівняни заволоділи тотальною перевагою. Вони виконали 20 кидків в площину воріт суперника, 4 з яких вилилися у забиті голи – 9:1.

У «фаворитівців» «хет-трик» оформив гравець під номером 4 Віталій Железнюк. А дубль забив Андрій Аксютов.