<

Виховує п’ятьох дітей: володимирчанці вручили відзнаку «Мати-героїня»

13:39 | 25.02.2021 / Володимир / /
Перегляди
8
/ Коментарі відсутні

24-го лютого міський голова вручив відзнаку мешканці Володимира-Волинського, якій Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня».

Олена Володимирівна Подзізей – багатодітна мама, яка спільно з чоловіком виховує п’ятьох дітей: двох доньок та трьох синів, – повідомляють на сайті міста.

Згідно Указу Президента, підписаного у грудні 2021-го року, Олені Володимирівні присвоєно звання “Мати-героїня”.

Міський голова Ігор Пальонка привітав жінку та передав почесну відзнаку. Принагідно побажав жінці здоров’я, Божого благословення і щасливої долі їй та усій їхній великій родині.

Довідково: звання України «Мати-героїня» є державною  нагородою, вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. 

Визначено, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і  більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Жовтня, П’ятниця