<

Володимирські футболістки увійшли до чвертьфіналу розіграшу Кубку України

18:43 | 17.11.2021 / Володимир / , /
949

11-го листопада, матчем у Вінниці стартував новий розіграш Кубка України з футболу серед жіночих клубів сезону 2021/2022 років. Першими до чвертьфіналу увійшли спортсменки з володимирського ФК «‎‎Ладомир».

Наші футболістки у виїзному матчі здолали опір вінницького колективу “ЕМС-Поділля”, – повідомляють на сайті Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.

Незважаючи на те, що вже на першій хвилині зустрічі футболістки “Ладомиру” були в ролі наздоганяючих, але ще до перерви зуміли зрівняти рахунок. На результативний удар від Софії Близнюк, влучним пострілом відповіла Марина Шайнюк – 1:1.

Після перерви гра проходила у рівній боротьбі, а долю матчу вирішив момент з вилученням гравчині “ЕМС-Поділля”. Одразу ж після цього гості зуміли реалізувати чисельну перевагу та завдяки вдалому підключенню Вікторії Радіонової вирвати перемогу у цьому протистоянні – 2:1.