<
Володимирські діти оздоровилися у таборі в Литві

13:26 | 4.07.2022 / Володимир / , , /
Перегляди
325
/ Коментарі відсутні

10 обдарованих дітей з Володимира, які мають особливі успіхи у навчанні, побували у литовському місті Відукле округу Расейняй, де місцева влада організувала для них цікаве дозвілля у літньому таборі місцевої гімназії.

Про це інформують на сайті міста.

Нагадаємо, що делегація з литовського міста Расейняй відвідала Володимир 22 квітня. Під час зустрічі міського голови Ігоря Пальонки із заступницею директора адміністрації міста Расейняй Ірмою Юкнявічене було домовлено про майбутню співпрацю, зокрема у сферах медицини, освіти та туризму. Також домовились про літній відпочинок володимирських дітей у Литві.

З 13 по 17 червня у Расейняї побували перші п’ятеро дітей віком від 7 до 10 років, а з 26 червня по 1 липня – ще п’ятеро віком від 11 до 13 років.

Упродовж кількох днів для дітей було організоване цікаве та змістовне дозвілля: подорожі до Тракайського замку, городища Баканюкас, до міст Молавеная та Відукле. Під час відпочинку у літньому таборі, окрім екскурсій, проводились різноманітні мистецькі акції та виставки малюнків.

Додому володимирські дітлахи повернулись сповнені незабутніх вражень, адже для багатьох з них це була перша поїздка закордон.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Серпня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі