<

Школярка з Володимира стала переможницею Чемпіонату України з гірськолижного спорту

19:20 | 31.01.2021 / Володимир / /
3

Школярка з Володимира-Волинського нещодавно здобула перемогу на на Чемпіонаті України зі спринту.

Учениця 8-Б класу Володимир-Волинської ЗОШ №1 Анна Клим’юк отримала перемогу на Чемпіонаті України зі спринту вільним стилем, класичного та конькового забігу на довгі дистанції серед юніорів, – інформує Володимир Media.

Це не перший успіх дівчинки. Варто зазначити, Аня займається гірськолижним спортом другий рік поспіль, і за цей період їй вдалося досягнути високих результатів.

Так, торік у березні, вона виборола перше місце на Чемпіонаті України по всіх трьох категоріях: у спринтерській дистанції на 500 метрів, заїзді на 2 км у класичному стилі та  забігу на 2 км у ковзанковом.

Крім того, Аня займається кінним спортом, і теж може похвалитися хорошими результатами.