<

Для вчителів шкіл Володимир-Волинської громади закуплять ноутбуки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:52 | 7.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
0
/ коментарі 2

Цьогоріч вчителі загальноосвітніх шкіл Володимир-Волинської громади, котрі працюють з дітьми дистанційно, отримають ноутбуки для роботи. На такі цілі Волинська область отримала державну субвенцію у розмірі 34 мільйони гривень, частину з яких спрямують на закупівлю оргтехніки і для вчителів володимирських шкіл.

Про це повідомив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який узяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, як депутат облради, – пишуть на сайті міста.

Зокрема, під час засідання, яке відбувалось у режимі відеоконференції, виділили кошти на придбання засобів захисту, які необхідні для забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО.

Щодо придбання ноутбуків для вчителів, то найближчим часом місто має визначитись із тим, яку кількість оргтехніки необхідно придбати для наших шкіл. Частина співфінансування з міського бюджету складе 30 відсотків.


коментарів: 2
  1. А викладачам коледжів, котрі теж працюють дистанційно? Це теж вчителі…??? – чи знову вони не той сорт і під соціальні програми не попадають?….???

    • Шо таке коледж?
      Нехай ті “вчителі” спочатку рідну мову вивчать, а потім подумаємо про все інше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Травня, Вівторок
29 Травня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі