ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Субота, 23 вересня 2017, 20:51

Депутати Володимира-Волинського ініціюють перевірку грального бізнесу та пропонують створити нове комунальне підприємство

20:29 | 18.08.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / 2 коментарі
0

Чергова, 19-та сесія Володимир-Волинської міської ради, котра відбулася 18-го серпня типово розпочалася із депутатських запитів. Депутатів турбували питання законності проведення міського конкурсу на краще ОСББ (запит Ярослава Жука), створення нового комунального підприємства “Інформаційний центр” ( Григорій Цаль-Цалько), проведення перевірки грального бізнесу (Сергій Радкевич), а також благоустрій і запитання про роботу системи голосування (Віра Сєргєєва).

Перший запит озвучив Ярослав Жук, котрий висловився про те, що на його думку, конкурс “Краще ОСББ Володимира-Волинського”, який відбувся до Дня міста рпройшов дещо не коректно.

Депутат Жук повідомив, що вивчив це питання, і вважає, що переможцями в номінації “Енергоефективний двір” та “Привабливий будинок” стали голови, котрі цього не заслужили. Так, Ярослав Жук наголосив на певних критеріях, якими б мали керуватись члени комісії. Так для номінації енергоефективний будинок, депутат вважає, що визначальним критерієм мало стати вартість комунальних послуг (оплата опалення). Для номінації “привабливий будинок” визначальний критерій пропонуває затребуваність квартир в будинку (де найбільше купують житло).

Запит Ярослава Жука депутатський корпус не підтримав.

Депутат Сергій Радкевич озвучив депутатський запит щодо перевірки всіх точок грального бізнесу.

Уточнення попросив депутат Руслан Мороз: “Це ми, що маємо їх закрити?”. Радкевич пояснив, що останнім часом у місті відкрилася значна кількість точок ” національна лотарея” і необхідно провести перевірку на законність діяльності.

“На сьогоднішній день в місті склалась ситуація, що велика кількість суб’єктів підприємницької діяльності, а особливо в центрі міста відкрили заклади грального бізнесу під вивісками державних лотерей. Тоді, як потенційні платники цього податку його не сплачують через відсутність належного обліку майна,  що підлягає оподаткуванню. Відповідно до статті 21, 22 Закону України “Про статус депутата місцевих рад”, вимагаю терміново: провести перевірки  вищезазначених суб’єктів надання сумнівних послуг, які заборонені законодавством України на території міста.”, – зазначив депутат Радкевич.

Депутат Григорій Цаль-Цалко озвучив запит про створення нового у місті комунального підприємства “Інформаційно-розрахунковий центр”. Така необхідність виникла після повідомлення від банку, що вони припиняють ведення обліку інформації. Тому для збереження накопичувальної бази даних у Володимирі-Волинському необхідно провести підготовчі процедури та проект рішення розглянути під час наступної сесії.

,Депутатка від фракції “Самопоміч” Віра Сєргєєва свій виступ розпочала з того, що озвучила запитання щодо того, аби результати поіменного голосування більший проміжок часу висвітлювалися на моніторі. Депутатський запит пані Сєргєєвої стосувався благоустрою міста. Так депутат пропонує розглянути можливість щоб управління ЖКГ та мер міста вивчили можливість створення “Департаменту з благоустрою міста”, при можливості відповідний проект рішення винести на сесію.

2 коментарі
  1. зі сторони // 19.08.2017 at 21:52 // Відповіcти

    а де інформація про підвищення заробіних плат управлінцям міськвиконкому в 2-3 рази ?

    1+

    • Читай постанову КМУ… а скиглення твого жука порівнюй з копирсанням у голові…

      1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"