<

Депутат Костянтин Зінкевич потрапив до десятки «депутатів-багатіїв» Волиньради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:46 | 13.05.2016 / Володимир /
Перегляди
10
/ коментарів 8

Пропонуємо вашій увазі рейтинг десяти депутатів Волинської обласної ради, які у 2015 році отримали найбільший сукупний дохід.

Рейтинг побудовано з урахуванням прибутків як самого обранця громади, так і членів його сім’ї.

Ділове видання “Конкурент” проаналізувало 27 декларацій депутатів Волинської облради, які вдалося отримати.

1-13

Перше місце у нашому рейтингу посів депутат Волиньради Анатолій Бусько. За 2015 рік він задекларував 2 151 765 гривень власного доходу: 697,6 тисяч гривень заробітної плати та 1,454 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї політика складає ще 4 622 780 гривень.

На другому місці – голова Волинської ОДА та депутат Володимир Гунчик, який отримав більше ніж 1,6 мільйона гривень у 2015 році. Дохід губернатора складається із заробітної плати – 96,3 тисячі гривень, дивідендів та процентів – 1 537 088 гривень, а також “інших видів доходів” – 8,8 тисяч гривень.

Третє місце – представник політсили “УКРОП” Сергій Леонтьєв. Політик задекларував 1 306 830 гривень доходу від підприємницької діяльності. Члени сім’ї отримали 29,6 тисяч гривень зарплати та 162,8 тисяч гривень доходу від бізнесу.

Депутат обласної ради Микола Бущук розташовується на четвертому місці нашого рейтингу. У 2015 році він отримав 947,5 тисяч гривень сукупного доходу, переважно від підприємницької діяльності.

П’яте місце – Михайло Імберовський. У 2015 році він одержав 5,5 тисяч гривень дивідендів. На дружину обранця громади задекларовано 932,6 тисяч гривень доходу, в основному від підприємницької діяльності.

Депутат Волиньради Роман Микитюк – на шостому місці в рейтингу. Політик заробив 11,7 тисяч гривень у 2015 році. На членів сім’ї підприємця записано значно вагоміший дохід у розмірі 851,1 тисяча гривень. Із них 29,4 тисячі гривень зарплати та 815,7 тисяч доходу від підприємницької діяльностію.

Загальний дохід депутата облради Віктор Радчук, який посів сьому сходинку, – 631,9 тисяч гривень. 76,4 тисячі гривень становила зарплата, 17,6 тисяч – страхові чи пенсійні виплати, 470 тисяч гривень – дохід від підприємницької діяльності, 60,6 тисяч – заробіток від передачі в оренду майна, 7,3 тисяч гривень – “інші види доходів”.

Депутат Волинської обласної ради та головний тренер футбольного клубу “Волинь” Віталій Кварцяний – на восьмому місці. Він задекларував 513,8 тисяч гривень доходу у 2015 році. 484,4 тисячі гривень із загальної суми – заробітна плата та 29,4 тисячі гривень – страхові чи пенсійні виплати. Дружина Кварцяного отримала 13,1 тисячу гривень виплат минулого року.

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця та депутат облради у 2015 році отримав 505,3 тисячі гривень доходу, а саме заробітної плати і зайняв дев’ятку сходинку рейтингу.

Депутат облради Костянтин Зінкевич минулого року спромігся отримати 401 тисячу гривень доходу переважно від провадження підприємницької діяльності. Політик розмітився на останній сходинці нашого рейтингу.

***

Зауважимо, що із 27-ти декларацій, від представників “УКРОПу” надійшло 8 із 17-ти декларацій, 5 із 12-ти – від “Батьківщини”, 5 із 5-ти – від “Самопомочі”, 3 із 7-ми – від “Свободи”, 3 із 4-х – від “Нашого краю” та 1 від Радикальної партії (5 представників).

Примітно, що від депутатів “Солідарності” ми не одержали жодної декларації про доходи. Хоча фінансовий документ одного представника політсили таки вдалося віднайти – голови Волинської ОДА та депутата Володимира Гунчика.

З огляду на це відзначимо, що цей рейтинг має досить суб’єктивний характер, адже до розгляду не було взято 58 % декларацій про доходи нинішнього депутатського корпусу.




коментарів: 8
  1. Молодець якщо не бідний .Ну а Льошка Панасюк скільки показав ? Знову бідний як церковна миша?

  2. Костя просто геній- всього себе віддавати волонтерству і бути успішним підприємцем і виборчі компанії проводити .ГЕНІЙ.

  3. Я торгую на базарі. але у мене більша сума обороту задекларована. Десь на 6 місці був.

    • давайте вникнемо в суть доходів , які внесені в декларації , а хто трохи знає економіку , той добре розуміє , що величині доходів не завжди можна зробити висновок наскільки є багата людина , тому що ,наприклад для тих хто займається якимись видами торгівлі – дохід це є певна кількість грошей . які надійшли від продажу товарів , а якщо від тієї суми сплатити податки та інші витрати , то маючи мільйон доходу , можна мати тільки 100 тисяч чмстого прибутку , а можна і не мати , тому в деклараціях треба дивитися скільки особа отримала в сумарному рахунку перш за все дивідентів , процентів, доходів від аренди нерухомості та заробітної плати , а тоді можна робити кінцеві висновки і складати різні рейтинги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Квітня, П’ятниця