Відео заворушень на матчі Дніпро – Волинь

22:01 | 31.05.2017 / Новини /
0
/ коментарі 3

У мережі з’явився відеозапис останніх хвилин перерваного матчу 32-го туру чемпіонату України між дніпропетровським Дніпром і луцькою Волинню.

Нагадаємо, поєдинок був перерваний арбітром через те, що фанати дніпрян неодноразово кидали прямо на поле піротехнічні вироби, – пише Коррреспондент.

Останньою краплею стала петарда, яка вибухнула в оточенні гравців під час атаки Волині. Саме після цього епізоду арбітр матчу Іван Бондар прийняв вольове і категоричне рішення відвести команди в підтрибунне приміщення. Матч не був відновлений, а невцілілому в УПЛ Дніпру, навіть незважаючи на те, що команда до моменту зупинки гри вела 1:0, загрожує грошовий штраф і технічна поразка.