<
У Литві хочуть позбавляти громадянства за підтримку російської агресії

21:26 | 11.08.2022 / Новини / , /
Перегляди
60
/ коментарі 2

Позбавляти громадянства хочуть іноземців, які отримали громадянство країни. Група литовських депутатів підготувала відповідні зміни до закону про громадянство.

Про це інформує Суспільне з посиланням на повідомляє Delfi.

Згідно з поправками громадянство забиратимуть у тих, хто своїми діями загрожує безпеці та інтересам Литви або підтримує державу, яка загрожує Литві, її союзникам або іншим країнам.

«Існує шість випадків втрати громадянства у Литві, але серед них немає такого, який створив би механізм втрати громадянства після його набуття у винятковому порядку, якщо особа підтримує держави-агресори і тим самим становить загрозу для Литви, регіону і для безпеки союзників», — йдеться в пояснювальній записці до документа.

Delfi зазначає, що про необхідність змін до закону заговорили, коли фігуристка Маргарита Дробязко, яка отримала литовське громадянство у винятковому порядку, з чоловіком Повіласом Ванагасом, взяла участь у шоу, організованому дружиною речника президента РФ Дмитра Пєскова Тетяною Навкою.

коментарів: 2
  1. Литовці молодці ,ще нашим слугам не мішало б повчитись у них і прийняти потрібний такий закон ,а не чекати не знати чого ,перевиховати цих недороблених любителів кацапського лайна неможливо .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
6 Жовтня, Четвер
5 Жовтня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі