<

Скандал: у селі Світязь працівниця Укрпошти відмовилася обслуговувати клієнта

07:18 | 3.10.2020 / Шацьк / , /
Перегляди
1
/ 1 коментар

Працівниця відділення зв’язку в селі Світязь відмовилася обслуговувати клієнтку і просто виштовхала її за двері.

Жінка розповіла, через що виник конфлікт. Про це пише Район Шацьк.

Зранку працівниця установи запізнилася на роботу і людям, які очікували сказала, що обслуговувати людей поки не буде, бо має інші справи.

За словами світязянки, після цього виник скандал. Працівниця пошти сказала, що не буде обслуговувати через те, що клієнтка образила її.

«Рівень обслуговування 21 століття. Укртелеком, начальниця відділення зв’язку села Світязь, щоб не обслуговувати клієнта, пообзивала, поображала, вирвала з рук телефон з відео та силоміць виштовхала за двері клієнтку, яка просто прийшла заплатити за інтернет.

А де етика поведінки на робочому місці, або просто людяність? Не знаєте, що це таке? Кому ж вигідно приймати на таку посаду людину без освіти та фаху?

За 20 років інженерного стажу зустріла таке хамство тільки на батьківщині. Дякую, що без матюків. І як донести, що поводити себе так соромно?! А ще можна заробити адмінправопорушення» – йдеться у зверненні.

Згодом начальниця відділення зв’язку викликала поліцію та заявниця каже, що не дочекалася приїзду поліцаїв, бо не хотіла слухати далі образи в свою адресу.

один коментар
  1. а хтось ще казав що на ТТІ хамки працюють).. Ось подивіться що буває з тими ні в чому не винними громадянами які ходять платити за інтернет!:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Неділя