<

“Шахтар” – “Реал” – 3:4: З розгрому – в інтригу

10:22 | 26.11.2015 / Новини / /
0

“Шахтар” на “Арені-Львів” поступився мадридському “Реалу” з рахунком 3:4 у грі Ліги чемпіонів.

На 18-й хвилині рахунок відкрив Кріштіану Роналду після навісу Гарета Бейла, -повідомляє ВВС Україна

У другому таймі два швидкі голи забили мадридці Модрич і Карвахаль (на 50-й та 52-й хвилинах), а на 70-й хвилині Кріштіану Роналду оформив дубль.

Після цього “гірникам” вдалося вирівняти гру й ледь не зробити “камбек”.

Спочатку на 77-й хвилині Алекс Тейшейра реалізував пенальті за фол проти Тайсона. За кілька хвилин зміг відзначитися Дентіньо. А за хвилину до кінця основного часу відставання “Шахтаря” до мінімуму скоротив той же Алекс Тейшейра.

Однак за три додані хвилини “гірники” так і не змогли відігратися – у підсумку програш мадридцям 3:4 та виліт з турніру. Водночас “Шахтар” має гарні шанси потрапити у Лігу Європи.

В іншому матчі групи ПСЖ на виїзді розгромив “Мальме” 5:0.