8 причин, чому варто обрати Нововолинський ліцей-інтернат

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:50 | 11.08.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі

Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради запрошує на навчання.

Навчальна установа, заснована у 1992 році, вже вкотре відчиняє свої двері для вступників – учнів 8-10 класів. Погодьтесь, нетипова школа, куди потрібно здавати іспити.

У закладі створено всі умови для повної самореалізації учнів. Суттєвим є те, що Нововолинський ліцей-інтернат дає можливість здобути освіту не лише місцевим, а й іногороднім, забезпечивши їх гуртожитком.

Вашій увазі пропонуємо 8 причин, чому варто обрати саме ліцей.

DSC_0144

Ліцей – колиска для інтелігенції майбутнього.

За словами заступника директора школи Світлани Земцової, ліцей – старт у велику науку, в доросле життя. «Саме наш заклад покликаний виховувати інтелектуальну еліту,» – вважає вона.

DSC_0137

Ліцей дає можливість знайти себе в житті.

Вчитель – методист Світлана Літковець зауважила, що у сучасному мінливому житті потрібно навчитись швидко пристосовуватися до всіх змін. Тому людина, отримавши повну середню освіту та лишивши стіни школи, має повинна навчитись самотужки користуватись уже здобутими знаннями та бути вмотивована рухатись далі. Навіть найобдарованіша  людина повинна розвивати свій талант, інакше він як метал – може зіржавіти та втратити свої здатності. В ліцеї створено усі умови для розкриття граней свого потенціалу в повну силу.

Навчання у закладі здійснюється за чотирма профільними напрямками: суспільно-гуманітарним, хіміко -біологічним,  фізико-математичним та економічним.

Ліцей володіє хорошою матеріальною базою.

Сьогодні там – велика бібліотека, сучасні комп`ютерні класи, облаштовані навчальні лабораторії. «Головне наше завдання – навчити дітей мислити. Учні часто не впевнені у своїх силах, а ми підтримуємо їх і до 10-го класу – це успішні, молоді люди», – вважає заслужений учитель України, автор посібників із хімії Ольга Березан.

DSC_0132

Ліцей – це крок назустріч тим, хто цікавиться роботами.

Для більшості шкіл це недоступно, або можливо лише на рівні теорії. В той час коли для ліцеїстів – реально поєднувати теорію та практику. За словами вчителя фізики Лілії Шустік, у закладі є декілька сучасних конструкторів Lego, котрі дозволяють учням брати участь в олімпіадах із робототехніки, що, беззаперечно, можна вважати проривом.

Ліцей навчає не втратити себе.

Здобуті в процесі навчання навички комунікації, розстановки пріорітетів дадуть свої плоди в період буття у широкому світі, коли за спиною закриваються двері школи, коли жоден вчитель не буде давати підказок, коли вчишся на своїм численних помилках. Випускниця ліцею 2013 року Яна Панасюк зазначає, що ліцей допоміг їй  виховати силу духу. «Нововолинський ліцей-інтернат випускає у світ людей, котрим легше адаптуватись у сьогочасному світі,» – вважає вона. У майбутньому це стало дівчині в нагоді – вступила на військову кафедру в університеті  та отримала звання молодшого лейтенанта.

DSC_0126

Ліцей створює умови до конструктивної та результативної взаємодії в діаді педагог-учень.

Позитивним є той момент, що вчителі намагаються співпрацювати з ліцеїстами, особисто готувати їх до олімпіад. Як результат – цього року випускник ліцею Богдан Козіброда виборов бронзову медаль, представляючи Україну на олімпіаді з хімії в Грузії. «Всіма своїми успіхами завдячую педагогічному колективу та особливій атмосфері, яка панує в ліцеї.

Ліцей – цікаве та насичене позакласне життя.

У закладі на належному рівні ведеться робота в напрямку організовації позаурочного часу. Там регулярно проводяться концерти, дискотеки, тематичні вечори, КВК, зустрічі з цікавими та відомими людьми і ще багато чого, адже не навчанням єдиним живуть підлітки. Саме це і є причиною того, що ліцеїсти вважають себе однією великою родиною та нерідко підтримують тісні стосунки і після випуску. «Ліцей – це чудові спогади, це школа життя. Тут навчають мудрості. Саме у цьому закладі гармонійно поєднано високу освітню базу та хорошу атмосферу» , – зазначає випускниця ліцею, учасниця «Голосу Країни» Катерина Рибак.

DSC_0143

Ліцей – це ключ до успішного майбутнього.

Директор закладу Юрій Лазаренко наголошує, що він теж ліцеїст. «Я – випускник 2001року. Роки навчання були, мабуть, найсвітлішими та найкращими, завжди згадую їх з теплом. Це прекрасне середовище для навчання. Після ліцею дітям легше адаптуватись у ВУЗах. Тому радо запрошуємо всіх бажаючих на навчання!», -зауважив Юрій Лазаренко.

DSC_0139

Після сказаного варто задуматись про те, чи не зробити свій вибір в користь саме цього навчального закладу, адже найкраща інвестиція – та, що вкладена в навчання дітей.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами

тел.(03344) 3-67-72, 3-67-70, 3-67-71 факс (03344) 4-90-66, відвідайте сайт,  http://novovolynsk-lyceum.edukit.volyn.ua/ , пишіть на електронну пошту novlicey@ukr.net, або просто завітайте за адресою  вул.Пирогова,буд. 1, м.Нововолинськ.

4 коментарі
 1. Андрюшка, голова і два вушка / 11.08.2016 - 20:20 / Відповіcти

  а ще “ліцейний вільнолюбний дух…”)

 2. Скільки платити благодійних?

  • Рух всіх коштів є максимально прозорим, про що звітується дирекція.
   І точно не беруть за вступ 300 баксів, як то було за Гутчиньського.

 3. У мене багато знайомих закінчили цей заклад і дійсно поступили в хороші заклади.
  Там взагалі поступають в вузи понад 97% випускників.

Додати коментар


Погляд

Про сторічну бруківку до 1025-річчя Княжого Міста
Якщо хочеш знати, про що говорять люди, піди на базар, або проїдься раз-другий в маршрутці. У минулу п’ятицю, зранку, в «четвірці», яка заглохла зразу після повороту від ...

Новини

25 травня, П’ятниця
18:49
Стало відомо, коли скасують військовий збір
17:50
У Павлівській ОТГ знайомилися із досягненнями громади
17:42
Працівники шахти №9 «Нововолинська» від ранку вимагають погасити заборгованість по зарплаті
17:23
Українці в Facebook продають квитки на фінал ЛЧ
16:56
Для учнів Нововолинського центру професійно-технічної освіти організували цікаву екскурсію
16:40
Вночі у Володимирі-Волинському поламали молоді дерева. Правоохоронцям відомі обличчя вандалів 2
16:16
У Нововолинську учениця 4 класу захворіла на кір
15:55
Поблизу Луцька на смерть збили чоловіка, водій утік
15:26
Правоохоронці розшукують двох волинян за скоєння тяжких злочинів
14:51
Волинські митники вилучили авто набите сигаретами
14:38
На Волині з опломбованої заправки викачали пальне
14:37
В Іваничівський районний суд відрядять суддю з Донецької області
14:05
На Львівщині 16-річний хлопець загинув, роблячи селфі на даху
13:36
Волинські слідчі викрили злочинну групу псевдопродавців
13:13
Свято Останнього дзвоника відзначили у школах Володимира-Волинського
11:56
У Волинському ЦРМС ОТГ презентували стратегії розвитку
11:50
5-річна Олеся Булах із Нововолинська дев’ять місяців долає рак крові
11:36
У Києві напали на вболівальників Ліверпуля 3
11:09
Як волинянка підкорювала серця у проекті «Міняю жінку»
10:46
Волинь отримає 54 мільйони на «Нова українська школа»
Усі новини