<

Німеччина запровадила жорсткіші правила в’їзду для українців

09:43 | 31.01.2022 / Новини / , /
Перегляди
399
/ 1 коментар

ФРН внесла Україну до списку країн з високим ризиком зараження коронавірусом.

Запроваджено жорсткіші правила в’їзду для українців, починаючи з 30-го січня, повідомляє Укрінформ.

«Україна з неділі, 30-го січня, оголошена в Німеччині зоною високого ризику через рівень зараження коронавірусом. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому в п’ятницю, 28 січня, на сайті Інституту імені Роберта Коха (RKI)2», – зазначає ЗМІ.

Отже, люди, які в’їжджають на територію ФРН з України, за винятком, якщо вони повністю щеплені або одужали від COVID-19, мають відбути 10-денний карантин, вийти з якого можна буде лише через п’ять днів після приїзду за результатами негативного тесту.

Перед в’їздом до країни необхідно зареєструватись на відповідному сайті і внести туди свої дані про вакцинацію. Діти до 12 років повинні перебувати в карантині протягом п’яти днів і можуть завершити його без тесту на коронавірус.

Ці вимоги стосуються осіб з будь-яким громадянством, які протягом останніх 10 днів відвідували країни зі списку високого ризику, до яких віднесено Україну.

Окрім України, з 30-го січня до списку також увійшли Афганістан, Куба, Пакистан, Гватемала, Бангладеш, Киргизстан, Оман, Палау, Сінгапур та французька заморська територія Нова Каледонія.

Такі обмеження діятимуть до 3-го березня і потім будуть переглянуті.

Як зазначають, Україна перебувала в переліку країн зони високого ризику для ФРН з 10-го жовтня 2021 року до 9-го січня 2022 року, коли її виключили звідти у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Липня, Неділя
2 Липня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі